Моя улюблена страшко• 25 сентября 2023
День народження похресника та важкі відносини з подругою
Мій похресник, то син моєї подруги. Але з початком війни наші погляди на все дуже відрізняються, то й спілкування зійшло на 0. Матеріальне становище в моєї сім´ї не таке як в подруги, зі своїми "бідними" поглядами я й не лізу в їхнє шикарне життя.
Ось на носі в похресника День народження, хлопчик вже не маленький, хочеться поздоровити, але що купити навіть не уявляю, якась книга для них буде дуже малим подарунком, а на айфони в мене немає. Подарувати гроші, то це десь пару тисяч потрібно, щоб було нормально, а я нажаль зараз більше 500-600грн не виділю ніяк(
Ще такий момент, нас ніхто не запрошував (в мене теж діти), тобто я сама просто думала приїхати привітати.
Ми в сусідніх містах мешкаємо.
От і питання, що робити? Як взагалі вітати? Чи не потрібно їхати, якщо не запрошували? Як Ви робите і ведете в подібних ситуаціях?
Дитина то не винна, що в нас з її мамою відносини погані стали.
Ми в сусідніх містах мешкаємо.
Результат:
вже голосів:
85 (80.19%)
Не їхати
12 (11.32%)
Див відповіді
9 (8.49%)
Їхати вітати хоч чимось
ГоловнаЯ• 25 сентября 2023
Не ехать, поздравить по телефону, на подарок гривен 500 кинуть ему на карту. Это если сильно хочется подарить хоть что то
Дама_с_коготками• 25 сентября 2023
Когда 2 года были в ссоре с кумой, отправляла подарки новой почтой на ДР и Николая
Моя улюблена страшко
• 25 сентября 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Я так якраз і думала, скинути просто на картку йому
Правильно_Валерчик• 25 сентября 2023
зараз не таке життя , щоб терпіти ще й поганих людей. неприємно бачити подругу, відправте подарунок на нова почта і все. совість чиста
Шиворот Навыворот• 25 сентября 2023
Почему считается, что раз крестил ребенка, то обязан его подарками осыпать? Это должно быть сугубо личное желание, тем более, если не пригласили.
Они вам тоже кутю носят?
ЭмчЭндЭм• 25 сентября 2023
А вона ваших дітей вітає?
В подібній ситуації як у вас, я просто припинила спілкування.
Ходжу до церкви, молюся за похресницю при нагоді.
Мрію про космос• 25 сентября 2023
А нащо їхати? Тим більше, що не запрошували. Скиньте гроші на картку, як дуже хочете.
Дама_с_коготками• 25 сентября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Они вам тоже кутю носят?
Так автор хочет порадовать ребёнка и показать, что крестная о нем помнит.
У меня всегда было желание порадовать крестника чем-то, даже когда были с его мамой в контрах.
ВерСаСе• 25 сентября 2023
Як можна їхати, куди тебе не запросили??
Ніхто не сидить і не веде журнал подарунків
МадамОхмури• 25 сентября 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Я так делаю ежегодно.
Аноним с кешбеком• 25 сентября 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
самый лучший вариант,можно и без подруги в этом обойтись
Шиворот Навыворот• 25 сентября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
А бывает вообще священник выступает в роли крестного, думаете он каждому подарки дарит?) Там же смысл в другом...
Правильно_Валерчик• 25 сентября 2023
Ответ дляШопингмонстр
Раз не приглашают и не общаетесь, то вообще проигнорировать
тоже норм порада. нашо лізти. мене колись кума обісрала за моєю спиною, мені людина скащала не общайся , вона тобі не подруга, і я перестала общаться , моі подарки вона срала і серебро дитині що я дарила , я була бідна студентка, так вона ще й срала подарунки моі, я перестала обшаться з нею взагалі, совість чиста. нащо ?? як не поважають, я ж не раб іі , ми вільні люди
Белая котичка• 25 сентября 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Откуда автору знать номер карты?
Играю у края• 25 сентября 2023
Вас не приглашали ,зачем ехать .!?
Тут 2 варианта ,что вам образуются ,что вы сделали первый шаг к примирению или вы испортите праздник ,в вас они не нуждаются.
Я бы не
ВерСаСе• 25 сентября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Дивно,якби неприємна людина Вам щось щороку надсилала? Тішилися б?
Аноним с кешбеком• 25 сентября 2023
Ответ дляБелая котичка
Откуда автору знать номер карты?
позвонить крестнику?
ГугелП@лАмался• 25 сентября 2023
Якщо похресник любить читати, то дарувати книгу. Можете взагалі запакувати книгу, якісь смаколики, лист з привітанням та надіслати поштою.
Дама_с_коготками• 25 сентября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Какая разница, что бывает, если я крестная, ребёнка искренне люблю и мне приятно дарить ему подарки.
Это не о долге, свечи за здравие я тоже ставлю, это о любви и внимании.
Мы своим детям подарки дарим, потому что должны как родители или потому что нам радостно доставлять им удовольствие?
Дама_с_коготками• 25 сентября 2023
Ответ дляВерСаСе
Автор неприятна своему крестнику?
Мой крестный в голодные 90е присылал мне подарки из-за границы, давно не общаясь с моими родителями.
Да, я радовалась.
Шиворот Навыворот• 25 сентября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Ну мы же не о вас сейчас говорим...
Марафетчица• 25 сентября 2023
Вы не общаетесь совсем или хотя бы с днём рождения поздравляете друг друга?
Аноним с кешбеком• 25 сентября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Ну мы же не о вас сейчас говорим...
так и автор тоже хочет поздравить крестника
ВерСаСе• 25 сентября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Автор неприятна своему крестнику?
Да, я радовалась.
У автора с крестной принципиальный конфликт, а не затухшая дружба