IQ 80• 25 сентября 2023
Впала обручка у Рагсі.
Доброго дня.
Моій дитині (2 роки) робітниця рагсу передала кільця для того, щоб вона передала їх гарно молодятам.
Звісно ж вона почала махати подушечкою з кільцями і одне з них впало (і я ледь встигла спіймати інше)
Молодята дуже засмутилися, як і усі інші присутні на весіллі.
Тепер не знаю, що роботи.
Наречена моя рідна сестра😢
Чи варто вірити таким прикметам?
Тепер не знаю, що роботи.
Наречена моя рідна сестра😢
Чи варто вірити таким прикметам?
Щастя-здоровля• 25 сентября 2023
Ответ дляФайна дівка
Кстати,в высокосный год тоже нельзя.
Сначала высокосный, потом год вдовы, год вдовца, то есть раз в 4 года жениться. В мае нельзя, в пост нельзя, до/после каких-то там праздников нельзя, потом по лунному календарю какие-то даты выпадают и т.п. Короче, надо лет за 10 начинать планировать свадьбу, чтоб в те пару ’счастливых’ дней попасть))
Вспомнилось, как сестра вычисляла день с астрологами и нумерологами 🤦🏼♀️ развелась, кстати
Свідок Перемоги• 25 сентября 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Це пошуки якихось ’знаків’ після всього.
Ну хочеться людям, щоб все можна було передбачити, чи завадити. Так само як коли у людини знаходять рак, то вона починає перебирати і ’знаходить’ причину
В мене мама як тільки впав хрест - зразу сказала- буде біда невідворотна. Хоча у війну вона не вірила. Ми по жін лінії багато чого знаємо і вміємо і можу з впевнен.сказати, що перед будь- якими поганими подіями є знаки .різні. але треба вміти їх бачити і читати .95% людей нічого не бачить і не хоче бачити ніяких попереджень.тому набивають собі лоби. На жаль. І кричать що це забобони
Уходя дверю не хлопать• 25 сентября 2023
Видела видос, на свадьбе девочка несла кольца, а к кольцам привязаны шарики гелевые. Она то-ли споткнулась, кароче они полетели и зацепились на дереве, жених и гости стали подпрыгивать, за ленточку дёргать, так они вообще улетели нахрен. придурки)))
Щастя-здоровля• 25 сентября 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Хрест...і до нього забобони, які вважаються гріхом. Ну супер.
Ви або труси надіньте, або хрестика зніміть
Файна дівка• 25 сентября 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Вот так планируешь 10 лет, а тут неучтенный фактор - кольцо упало. И все по новой, ещё 10 лет ждать.P.S.Астрологи г*вняные попались 100% А так бы жили долго и счастливо.
Щастя-здоровля• 25 сентября 2023
О, а у нас арка упала от сильного ветра. Это тоже плохая примета или да?)
Виправлялочка• 25 сентября 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Так что же они не сориентировались))? Надо было пулять по шарам с пистолета, рогатки)
Анонимус Я• 25 сентября 2023
Свідок Перемоги• 25 сентября 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Ще про знаки. Колись я їхала у гості за місто. Доходяси до будинку, мені кинувся під ноги горобець.прямо відчутно вдарився. Він як сидів на тину і чекав поки я буду йти. Я розвернулася і пішла назад. Сказавши, що погано себе прчуваю. Утой жедень увечері стався вибух газу. 2 померло.інші дуже покалічилися і обпеклися.впевнена.що 99% не звернули би увагу на горобця.а я лишилася живою і здоровою.тому прикмети є завжди..різні. треба вміти чути і бачити. Це може бути просто репліка з тв чи чиясь на вулиці( відповідь на питання, що мучає). Мені 42 і завдяки цим знакам я не раз рятувала себе від неприємностей.хвороб.біди..крадіжок
Свідок Перемоги• 25 сентября 2023
Ответ дляКарамбулкул
У меня ничего не падало ни первый ни второй раз. Два развода)
Так це не обов´язково. Знаків купа різних
Чорнобаївка• 25 сентября 2023
Пам´ятаю, якось співачка Могилевська на врученні нагороди-статуетки випадково впустила її і та розбилась на очах у всього залу. Після чого співачка весело закричала ’На щастя!’ і всі радісно підхопили!
Тож, на щастя все, не переживайте! )
Фляшка на трьох• 25 сентября 2023
Та я Вас благаю, забудьте)
Я заміж виходила у чорній сукні ( працівники ДРАЦСу були в шоці) і з обручкою з великим каменем, усі казали- ти що, не можна.
Нічого, жили нормально, поки чоловік козлом не забекав і не стрибнув у гречку. Але ж то хіба сукня винна?
Молчавочка• 25 сентября 2023
Ответ дляЧупокабра
у меня обручка не налазила первому мужу на палец, порвались туфли и перчатка. И да, в браке была несчастлива. Первый брак, во втором уже все норм
Туфли и перчатка порвались ?
Ему на ногу обручку надевали и под туфлями еще перчатки были ?
Гореотума• 25 сентября 2023
Ответ дляСоображалочка
мое падало с рук перед росписью, не в ЗАГСе, ну ничего 20 лет вместе
и обручки не носим
У меня кольцо мужа упало в мою ладонь когда я одевала ему на палец прямо в загсе.. почему-то подумала ,что это плохой знак..В итоге кольца никогда не носили (мужу нельзя было по технике безопасности по работе ) ,в браке почти 30 лет
всегдаДаДа• 25 сентября 2023
Не верю в эту примету.
Интересно, кто додумался дать кольца маленькому ребёнку
САМ_ТАКОЙ• 25 сентября 2023
Ответ дляоксюморон
Если все такие суеверные, то нефиг было давать кольца ребенку. Исход был очевиден
Ага, вони всі самі, як діти. Я уявляю, іде церемонія, а ті ,,дорослі,, прям сидять засмучені. Мало причин засмучуватись, треба ще вигадати
оксюморон• 25 сентября 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ага, я тоже об этом подумала 😂
Чупокабра• 25 сентября 2023
Ответ дляМолчавочка
Туфли и перчатка порвались ?
Вы тупая? Это три разные вещи, что произошли на моей свадьбе
Файна дівка• 25 сентября 2023
Ответ дляЛюбви вам!
А ЗАЧЕМ ребенку передавать кольца ??
Щоб як в кіно