Голубец• 25 сентября 2023
Находка в могиле.
Похоронила отца, недавно.
Пришли с мужем спустя некоторое время, проведать могилку и убрать венки и поставить свежие цветы, венки сидели крепко в земле, муж начал копать, чтобы вынуть венки, в одном из этих мест выкопал свёрток полиэтиленовый, руками не трогали, муж тяпкой раскрутил свёрток , там было что то белое, ткань, бинт, вата, не понятно и резинка зелёная , как для денег, для купюр. Резинка просто сверху на этом белом была, то есть она ничто не связывала.
Отец был старенький, хоронили вдвоём с мужем, никого не было больше. Родственников нет, все давно в Европе.
Даже коллег нет офлайн, работаем из дома, удаленно.
Короче мы в шоке, я уже думала, может это мокрые салфетки использованные, кто то что то принёс на кладбище, потом вытер руки, сложил этот мусор в пакетик и хотел выбросить, но принесло ветром к могиле отца, но было зарыто глубоко под венок.
Неужели кто то и кому то что то делал, я честно в это не верила, но сейчас в шоке.
Кому то была нужна именно свежая могила ? или эти колдуны по именам ищут подходящие могилы?
Короче жуть вот такая, как теперь не верить.
Кладбище в селе, где жил отец. Мы живем в городе.
Голубец
• 25 сентября 2023
Ответ длябибизяна
Вы правда не понимаете? Кулёк, резинка. Чтобы вода не попала. Чтобы чистым и сухим забрать.
резинка была просто рядом с белым, ничего ею не было связано. кулёк полиэтиленовый просто скрутили и муж его раскрутил сапкой
ОноВамнадо• 25 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
Ні. Сумькі ліси заміновано і працювати там вже неможливо. Це небезпечно. Справжня відьма не сидить в квартирі а працює в лісі.в полі. На кладовищі.
Сподіваюсь їй доплачують, які складні умови праці
Голубец
• 25 сентября 2023
Ответ длябибизяна
Переклад немножко не так делают
А что это было у отца в могиле?
Непереможна• 25 сентября 2023
Ответ дляПомеха справа
Я на могиле нашла какашки зайца .. заяц некромант видать был 😹
Ну біг заєць,приспічило,прекрасна місцина де пісочок.В мене кіт де тільки бачить пісок там і загрібає.
Голубец
• 25 сентября 2023
Ответ дляОноВамнадо
От тут вже ’знаючі’ надавали стільки порад, які одна одній суперечать.
1. Нічого вам не буде
2. Це принесли і закопали чиюсь хворобу, а ви її знайшли - то тепер самі хворіти будете
3. Це принесли на підзарядку некроенергієй, прости господи
Шо там ще було? Нагадайте.
То ж кому вірити будемо, дівчата))?
1. Нічого вам не буде
Шо там ще було? Нагадайте.
То ж кому вірити будемо, дівчата))?
муж нашёл, но он спалил
Дую на вітер• 25 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
Невежество))) такие ходят и их много))) вы ночью на любое кладбище придите городское даже и увидите сколько там ведьм)))в работе) правда добрая половина чисто ведьмами себя возомнила.но среди них 1-2точно есть стоящих.
Ви були на цвинтарі вночі?
Вареничніца• 25 сентября 2023
Ответ дляФоточки нема
А можна насипати проблем і хвороб одній гидоті, що в кремлі сидить?
Не можна. Я колись тут писала. По перше.самого путіна вже давно немає в живих. А те що замість нього захищено дуже сильно. Ви думаєте що в світі нема сильних магів? Але на того козла працює дуже багато. Кгб за всі роки ссср зібрала великі знання. Це лише доя люду не було сексу.церкви і магії. В кгб і у верхівці було все. Намагалися відьми пробивати того ботоксного . Лежиш пластом після цьогопо 4-6 днів.. Люди такого масштабу завжди під захистом магії. Я вам більше скажу-високопосадовці мають практично всі того до кого можна звернутмся. Прості люди навіть не уявляють якого масштабу знання магічні в тих хто захищає цього виродка. Це не в Гуглі. Цетаємні знання яким сотні років. Але і в нас є умільці.тому зараз точиться не лише фізична війна ал й магічна. Просто магічних війн не видно
Вареничніца• 25 сентября 2023
Ответ дляГолубец
муж нашёл, но он спалил
Головне щои не брали руками.
Вареничніца• 25 сентября 2023
Ответ дляОноВамнадо
1. Нічого вам не буде
Шо там ще було? Нагадайте.
То ж кому вірити будемо, дівчата))?
1. Нічого вам не буде
Шо там ще було? Нагадайте.
То ж кому вірити будемо, дівчата))?
На підзарядку бинти не носять.це маразм))) носять те, що можна потім подарувати..покласти.аби людина носила.тому ця версія відпадає.
Кавуся• 25 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
Не на кого-то. То сбрасывали болезни на белые тряпки или бинты. Человек тяжело болеет какой-то и вот с него снимали. Классический кладбищенский переклад. На кладбище _потому что кладб.земля забирает все..все что попало в зеиюмлю или на территорию кладбища - все перерабатыаается как комбайном. Энергетически. Вот почему на кладбище ничего не едят.не пьют. Все что вы занесли из еды- это еда уже не ваша. Ее употреблять нельзя и ничего с кладбища домой забирать тоже нельзя.азы азов. Но знают единицы. Поэтому жрут.пьют. особенно водку.. невежество хуже простоты
И эти люди среди нас.....
Вареничніца• 25 сентября 2023
Ответ дляГолубец
и что помогает людям от болезней? а резиночка зелёная ? как для денег?
Не піднімати нічого. Ось учора на перехресті пішому бачила ганчірочку і голок натикано. Хтось попрацював.
ВЫВсеВрете• 25 сентября 2023
Ответ дляГолубец
так рано или поздно ставят памятник и все бы перекапывали и нашли бы это.
Кто их там оставил потом бы и забрал обратно. Автор, не берите в голову к вам это не относится, ничего плохого вам ни вашему отцу не делали
Голубец
• 25 сентября 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Да я не беру, просто впервые увидела и узнана о таком. Н там маленькая тряпочка совсем, резинка отдельно, точно как мусор
Фоточки нема• 25 сентября 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Интересно, что вы подразумеваете под плохим для её отца?
Червона ікорка• 25 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
І ще стосовно церкви. Ви не уявляєте скільки гадості можна зробити на іконах в церквах. А ще ..наівіть не буду казати..ні один піп не допоможе.сипатися зверху буде проблем і .хвороб як з рогу достатку.достатньо знати як сказати і якій іконі. І ворогу особистому буде піз ць. Достатньо знати якої віри людина. Це храмна магія.
мені так зробили((( Зтих пір все сипеться. а відробити не можу. вже роки три як. А боюсь померти
Дую на вітер• 25 сентября 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
А вони тепер не знайдуть свої поробки і що їм робити потім? Все заново?
Червона ікорка• 25 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
А я ніж бачила на перехресті.Що це може бути?
бибизяна• 25 сентября 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Отделайте на кладбище. Шо вы мечетись.
Гореотума• 25 сентября 2023
Ответ дляПомеха справа
я вибачаюсь, як дізнались що то зайця?)
Червона ікорка• 25 сентября 2023
Ответ длябибизяна
Отделайте на кладбище. Шо вы мечетись.
никто не берется.
Дую на вітер• 25 сентября 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Чому ви так вирішили, що вам зробили?
Вареничніца• 25 сентября 2023
Ответ дляОноВамнадо
А часом не знаєте чому ніхто з них не хоче виграти мільйон доларів за доказ своїх можливостей?
Мільйон?)) Бо такі люди мислять іншим))) вони і так все мають))) то мільйони за прийоми просять шарлатани.. але я вам скажу чому.бо за все в житті треба платити. Справжня відьма візьме собі стільки скільки треба особисто їй і сім´ї. Зайвого не візьме.це справжня.бо знає закони миростворення і енергетики.розумієте..магія це трах тібідох.це щакони світу.закони енергії. У відтми є свої покровителі.але й вони спитають знащо їй 1 мільцон. Моя баба щавжди кпзала- ніколи не бери зайвого з жадібності.є ритуали на гроші.є. але вони не впадуть з неба. Це ритуали на успішний бізнес..і т.д.тобто щось треба роьити. Але у інших він прогорить.а у відьми будуть хороші доходи. А просто з неба....хоча. відьми часто знаходять гроші і коштовності.
Червона ікорка• 25 сентября 2023
Ответ дляДую на вітер
Чому ви так вирішили, що вам зробили?
Ходила до одного ’цілителя’..після нього просто пі...ць настав.Все посипалося. і всі стали відвертатися. ніхто не хоче допомагати з майстрів
бибизяна• 25 сентября 2023
Ответ дляЧервона ікорка
никто не берется.
Вы же заранее уточняйте с чем они работают. Если они только молитвы дома читают и воск выливают, наверное и не берутся.
Надо чтоб с кладбищем работали, но такое молчат часто.
Вареничніца• 25 сентября 2023
Ответ дляКавуся
И эти люди среди нас.....
А ви не знали? Їх повно. Чи ви думали на мітлах літають?