Кили и Манджаро• 26 сентября 2023

В Швейцарських Альпах є сніг?

В січні, чи так само бувають не сніжні зими?
Результат:
вже голосів: 20
8 (40%) Результат
7 (35%) Лише в горах
4 (20%) По-різному
1 (5%) Є всюди
Перемелица• 26 сентября 2023
Смотря какая высота, на большой высоте снег лежит круглогодично. А вообще уже на этих выходных шел снег даже на высоте до 2000м
автор Кили и Манджаро • 26 сентября 2023
Ответ дляПеремелица
Якраз шукаю, щоб сніг був на нижчих висотах , в місті і щоб на санках покататися
Перемелица• 26 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Ну тоді чекайте грудня-кінця листопада, зараз сніг йде, але тільки в горах. В долинах ще 25С вдень.
Перемелица• 26 сентября 2023
Чоловік був на вихідних в горах, 4С та дощ із снігом
Ответ дляПеремелица
Я на січень маю відпустку, шукаю, де забронювати
Сільський ансамбль• 26 сентября 2023
Этой зимой вообще толком сезона не было, зима была тёплая. Но высоко в горах снег есть.
Ответ дляСільський ансамбль
Така тенденція не радує, в французьких цього року теж снігу майже на було. Не знаю , де його шукати так, щоб гарантовано
Перемелица• 26 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Так, не зрозуміла одразу про січень)
Рік на рік не приходиться, вам вірно написали вище. Ми бронюємо завжди безпосередньо перед поїздкою, дивлячись веб-камери місцевості що по погоді в місцевості. Але звісно це дорожчий варіант
Сільський ансамбль• 26 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Ну я знаю на некоторых горнолыжных курортах делают искусственный снег, чтобы гости не разбежались.