Метелики на душі• 27 сентября 2023
Payoneer
Кто знает, какой сейчас минимум на вывод с Payoneer? В интернете пишут, то 50 долларов, то 200, я не понимаю. Есть моно и приват карты.
Меряю от 0• 27 сентября 2023
хм, я и 12 дол выводила. То может снятие в долларах такое, от 50 или 200?
Метелики на душі
• 27 сентября 2023
Ответ дляМеряю от 0
Да? Когда вы выводили? На какую карту?
12 галюцинаций• 27 сентября 2023
Користуюся пайоніром регулярно п´ятий рік, у мене зараз мінімальний ліміт стоїть 100 у.е. Ніколи менше не було, колись раніше було 200. Дивно теж читати про 12..
Метелики на душі
• 27 сентября 2023
Ответ для12 галюцинаций
А вам ліміт автоматично змінили з 200 до 100? Тобто це він зараз у всіх такий? Чи від чого це залежить?
12 галюцинаций• 27 сентября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Такий ліміт мені показує під час виводу з кабінету на сайті. Але зараз ще вирішила перевірити ліміт при виводі з привата - а там пише 5 у.е.
реально вперше побачила такий ліміт, спробую в п´ятницю вивести 5, лише в п´ятницю матиму гроші на пайонірі.
Не знаю від чого залежить, може від давності акаунту, від банка на який виводите.
реально вперше побачила такий ліміт, спробую в п´ятницю вивести 5, лише в п´ятницю матиму гроші на пайонірі. Не знаю від чого залежить, може від давності акаунту, від банка на який виводите.
Меряю от 0• 27 сентября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Да? Когда вы выводили? На какую карту?
неделю назада на моно)
Метелики на душі
• 27 сентября 2023
Ответ для12 галюцинаций
Зрозуміло, дякую.
Папина дочка• 27 сентября 2023
в мене 50 було. може змінили. зараз треба вивести сумму до 50. але як?