Санта Барбара• 29 сентября 2023
Кто готовил стейк рибай дома?
Посоветуйте пожалуйста рецепт приготовления.Есть обычная сковорода,духовка,соль,специи,масло и собственно стейки.Как вкусно приготовить?
Анонім Перший• 29 сентября 2023
Смотря какую прожарку предпочитаете. Что вы от такого блюда хотите? Вкус, вид, готовлю первый раз?
Если уж готовы заморочиться, то делайте медиум, жарить нужно на сливочном масле и ОБЯЗАТЕЛЬНО дать стейку отдохнуть. Минут 5-7
На границе• 29 сентября 2023
У Вас саме ця частина мʼяса?
Пересипте м´ясо сіллю, свіжомеленим перцем (розмарином ще було б ідеально) і змастіть невеликою кількістю оливкової олії. Дайте стейку промаринуватися 15-20 хвилин.
Смажте на добре розігрітій петельні з додаванням вершкового масла, періодично цим маслом поливаючи верх стейка. Для стейка Рібай рекомендую слабку або середню ступінь прожарки. 5-10 хвилин дайте відпочити стейку, щоб сік в ньому рівномірно розподілився.
Колдунья-вещунья• 29 сентября 2023
Ответ дляНа границе
У Вас саме ця частина мʼяса?
Лучше солить после жарки. Так оно будет сочнее.
Колдунья-вещунья• 29 сентября 2023
Рибай он и так с хорошей жировой прослойкой, поэтому можно без сливочного масла.
На границе• 29 сентября 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Зазвичай я так і роблю з мʼясом, але стейки готую саме так.
Ответ дляНа границе
У Вас саме ця частина мʼяса?
сіль треба додавати вже на тарілці перед вживанням, вона витягує вологу і сушить м´ясо
Колдунья-вещунья• 29 сентября 2023
Ответ дляНа границе
Я хороший рибай вообще на сухую сковородку кладу и после жарки немного соль и перец. Если удачное мясо, его грех портить дополнительно маслом и другими специями.
Джавеліна• 29 сентября 2023
Головне не прогавити правильну прожарку...я люблю в соусі з чорного перця.
На границе• 29 сентября 2023
Ответ дляішо
Готуйте, як вам подобається. Я готую так, як при мені приготували шедевральний стейк в ресторані. Масло ще опційно, залежить від вподобань та волокон жиру, а сіль саме для стейків я використовую до смаження. Головне не пересмажити.
Тихомандражная• 29 сентября 2023
Так, чоловік готував на грилі, термометр якийсь втикав в нього. Стейк був замовлений вже добре витриманим і промаринованим. Нам залишилось тільки посмажити і з´їсти. Думаю, що і у вас вийде, спеції за смаком, на суху пательню. Головне не пересмажте.