Отчебучкина• 01 октября 2023
Погода Киев
Девочки,это сегодня целый день будет такая пасмурная погода и холодный ветер?У кого хорошая интуиция?
Отчебучкина
• 01 октября 2023
Ответ дляХикориДикори
А прогноз подивитися релігія не дозволяє?
Он врет
Муркамурковна• 01 октября 2023
1 жовтня)) як би)))) літо закінчилось місяць тому, прекрасна погода, я вчора сраку пережартла, пече, лежу зараз в ліжку, над головою вікно відкрите, кайф
ПлакалаВАвто• 01 октября 2023
Шикарная погода, жара надоела. Но вот что смущает, дождей нет вообще, и это плохо очень. Аномалия какая-то, сегодня увидела затопило нью-йорк.
english book• 01 октября 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
ЗСУ дощ не потрібен.
Ищу Аленя• 01 октября 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Та есть, просто не в таком привычном для нас количестве, может это и ок
ПлакалаВАвто• 01 октября 2023
Ответ дляenglish book
ЗСУ дощ не потрібен.
Здесь про Киев погода, в людей в пригороде в колодцах уже вода на исходе, а у кого мало кругов, то нет. Контрнаступление же в Бахмуте.
Пес Патрон• 01 октября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Он врет
Ви надіялась, що +25 до нового року буде?
english book• 01 октября 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Україна не така велика. Сьогодні дощ в Києві, на вечір вже на півдні.
Води немає не тільки із за дощів.Якась інша причина є. В бабусі в селі вже років 6 майже немає в колодязях . Лишився один на вулиці з водою. Всі інші люди вже зі скважинами. Але у перших, у кого вони зроблені десь у 2010,і були неглибокі, то теж вже немає вод.Невелика річка майже пересохла. І це я чую від багатьох людей.
Стрибну в гречку• 01 октября 2023
Ответ дляenglish book
У вас часом нема курячого виробництва в районі? Вони потребують багато води. В нас Наша ряба, не поруч, але вода відчутно впала. А безпосередньо там вже сильно. Дороги розбиті. Сморід.
Ну в також в загальному змінюється клімат; підземні шари не встигають відновлюватися.
english book• 01 октября 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Ні, немає. Знаю що якесь потужне виробництво, що потребує воду, як та ж Coca-Cola, може ’випити’ всю воду навколо себе. Але в тому й справа, що наче немає нічого потужного поряд. Так, є багато невеликих підприємств, але відсотків 70 з них там ще з часів СРСР. Можливо поступово і ’випили’. Колись річку навесні навіть по мосту не можна було перейти, а тепер струмок у півметра ледь тіче. В спеку і його немає((
КондуктЕр тролейбуса• 01 октября 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Вересерпень закінчився
Наступил жовтосерпень
Я в шоке, когда уже это йо...е лето кончится?!
Бесконечность-не предел• 01 октября 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Наступил жовтосерпень
Вам надоело, а в окопах и разбитом жильё не нужны не дожди, ни холод, ни снег с морозами!
Залізна тьотя• 01 октября 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Наступил жовтосерпень
Не уверена:
Бабиного літа не буде: в Києві випаде 120-150% норми опадів
Синоптикиня зазначила, що з початку жовтня в Україні очікується різка зміна погоди. Після цього похолодання не варто очікувати на чергове потепління, а отже, на бабине літо у 2023 році можна не чекати.
Також у жовтні 2023-го, крім зміни температури повітря, зміниться також і ситуація з опадами. Зокрема, у Сумській, Полтавській та Дніпропетровській областях можливі разові опади, а ось у Київській та Чернігівській, які межують із Сумською та Полтавською, очікується випадання 120-150% норми опадів.
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ