ГороховаЯ• 02 октября 2023
Бабине літо
Чи було воно вже в цьому році, чи ще буде тиждень тепла?
Результат:
вже голосів:
51 (49.04%)
Буде
37 (35.58%)
Було
16 (15.38%)
Тиц
Бідося• 02 октября 2023
А ниче что весь сентябрь был очень теплый, в Харькове еще сегодня было солнышко и +25 ,
Это бабье лето в кубе было 😄
Не будь КакСвета• 02 октября 2023
Бабье лето - в октябре, обычно в 15х--- 20х числах несколько дней.
Сейчас просто был теплый сентябрь
Бюст Березуцкого• 02 октября 2023
Ответ дляБідося
Это бабье лето в кубе было 😄
Вчора, 30 вересня купа людей загорало на Дніпрі.
Позавчора вже
Куплю орехи• 02 октября 2023
Бабиного літа не буде
в Києві випаде 120-150% норми опадів
з початку жовтня в Україні очікується різка зміна погоди. Після цього похолодання не варто очікувати на чергове потепління, а отже, на бабине літо у 2023 році можна не чекати.
Також у жовтні 2023-го, крім зміни температури повітря, зміниться також і ситуація з опадами.
у Київській та Чернігівській областях очікується випадання 120-150% норми опадів.
в Києві випаде 120-150% норми опадів
А ось і я• 02 октября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Сейчас просто был теплый сентябрь
Нет точных дат.Это природа.