Мальовнича даль• 03 октября 2023

Заметили, что эта осень очень теплая? Что думаете на счет зимы?

Мне кажется, что суровых зим которые бывали лет 10 назад уже не будет.
После 18• 03 октября 2023
Я думаю что все сместилось на 1 месяц. Март будет как февраль и так далее.

Позитивна• 03 октября 2023
Буду шукати сніг десь в горах , тепер це всюди рідкість
Братья Капли• 03 октября 2023
Думаю, що зима буде люта.
Істеріомама• 03 октября 2023
да, теплее намного)... я теплые на цигейке сапоги не могу три года обуть, жарко в них, так новые и лежат
автор Мальовнича даль • 03 октября 2023
Ответ дляПосле 18
Кстати да. Ещё заметила что июнь был холодным в этом году. То есть получается, что лето началось в июле, на месяц позже)
автор Мальовнича даль • 03 октября 2023
Ответ дляІстеріомама
Я до сих пор в футболке хожу. А в прошлом году в сентябре уже носила куртку.
После 18• 03 октября 2023
Ответ дляМальовнича даль
Да, все сместилось)))

Істеріомама• 03 октября 2023
Ответ дляМальовнича даль
вот)....а уже даже октябрь начался, погода классная
автор Мальовнича даль • 03 октября 2023
Ответ дляПосле 18
Да, все сместилось)))
Может мы и радуемся теплу, но с точки зрения климата и природы ничего хорошего нету в глобальном потеплении(
Семенівни сусідка• 03 октября 2023
Всі зими в демі ходимо. На Новий рік сонце і трава зеленіє.
Organic• 03 октября 2023
Ответ дляПозитивна
Минулого року, в горах, аж в лютому засипало добре. Ми жили в горах всю зиму. В мене діти хоч снігу надивились) бо ми з півдня, в нас рідко падав сніг.
Булькаю• 03 октября 2023
Ответ дляПосле 18
Кстати, да. Весна всё холоднее и холоднее.
автор Мальовнича даль • 03 октября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Так,минулого грудня погода була наче весна. Пташки співали, на кущиках зелені листочки проростали. Відчуття нового року не було взагалі.
hrushyk• 03 октября 2023
Ответ дляПосле 18
Воно вже так пару років
От правда минулого року вересень був дощовий і холодний
наКоблучках• 03 октября 2023
Думаю, хай би зими взагалі не було)
Семенівни сусідка• 03 октября 2023
Ответ дляhrushyk
Воно вже так пару років
Але червень був спекотним, цього року навпаки.
Lady Luck 99• 03 октября 2023
И та теплая была.
ЯяяКакаджамбо• 03 октября 2023
Нет, не заметили. Про зиму думаю, что она будет.
Джулияробертс• 03 октября 2023
15 років тому теж вересень був теплий, такий, як і цьогорічний, так що бувають такі періоди. Зранку вже холодно дуже і ввечері.

Уравнобешенная• 03 октября 2023
Ответ дляПозитивна
Есть риск не найти.
Я живу в Альпах - рядом с нами с этого года закрывается крупный горнолыжный курорт из-за отсутствия снега.
В прошлом году мы на санках хотели покататься/ - не удалось. Снег был рыхлый, было слишком тепло,
жінка незаміжня• 03 октября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Ви про 2008 ?
Позитивна• 03 октября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Есть риск не найти.
Сумно, я обожнюю снвг, цього року десь в Швейцарії планую шукати а ні, то треба в північні країни їхати , але далекувато
Уравнобешенная• 03 октября 2023
Из-за глобального потепления по всему миру будут вводить климатические карантины. Это ограничение передвижения, будут закрывать города.
Можете почитать в интернете, со следующего года начинается.
Ковид был только началом.
Барвіночка• 03 октября 2023
Я думаю що кожен рік погода різна. Буваює тепла осінь, а буває холодна і мокра. Зима також буває морозна, а буває тепла. Кожен рік по різному.
Барвіночка• 03 октября 2023
Ответ дляДжулияробертс
В 16 або 17році теж був дуже теплий вересень.
Уравнобешенная• 03 октября 2023
Ответ дляПозитивна
От якраз поруч зі Швейцарією у Франції цей курорт закрили. Я думаю, він не єдиний, бо мати підйомники дуже дорого і через короткий сезон курорти не можуть окупити ці витрати.
Це усе дуже сумно.
Бідні тварини на півночі, їм найгірше, під загрозою їх існування.
Барвіночка• 03 октября 2023
Ответ дляhrushyk
Воно вже так пару років
Позаминулого теж рано похолодало і осінь була мокра та холодна.
Джулияробертс• 03 октября 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Ви про 2008 ?
Так
Капитанша• 03 октября 2023
У нас начало сентября было холодное, а потом потеплело и в прошлом году также было.
Дружная семейка• 03 октября 2023
Ответ дляБарвіночка
Я про 2015 пам‘ятаю,- бо тоді треьа було допомогти по роботі знайомій і жила в Києві пару місяців. вересень був теплий. А їхала додому з сумками як раз на початку жовтня, була в футболці, і то жарко було, вітровку в руках несла.

А от в цьому році до подруги на початку травня ввечорі прийшла в шапці (легенькій, але все ж), з привітанням, що в шапці тебе явно ще не вітали)))

А минулого року в вересні числа 25го я вже була в легенькому світері, куртці та з шарфом. Це фото передивилась.
Тому, погода так, трохи змістилася. Але і міжсезонні місяці кожного року різні.