кнопкодав• 09 октября 2023
Київ, 6 пологовий
Дівчата, хто в минулі пару років народжував в 6 пологовому в Києві? Поділіться враженнями про лікарів, які приймали пологи
Не цілуюсь з бодуна• 09 октября 2023
кнопкодав
• 09 октября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Давным-давно было так, как писала в одной из тем.
Почитаю, что другие напишут.
Тому й питаю за минулі пару років, бо багато що змінилось) але хотілося б послухати про конкретно лікарів
спальное место• 09 октября 2023
Народжувала в кінці 2020 та влітку 2022. Відчула різницю в ремонті та додаткових безкоштовних послугах для новонароджених (з´явився огляд офтальмолога за потреби та обов´язковій флюрографії рожениці перед випискою). Формат годування також змінився (в 2020 розносили їжу у ваш посуд, зараз у одноразовому). Зараз ще зняли карантинні обмеження, то відвідування тепер не заборонено. Двічі народжувала з черговою бригадою. Перший раз були партнерські пологи, другий раз лежала добу в патології з підтіканням вод. В цілому, в пологовому орієнтовані на грудне вигодовування, перебування мами з дитиною, щоб все було максимально природньо. Двічі народжувала безкоштовно та без благодійності в карман. Єдине, що анестезіолог хотів зайти за ’благодарностью’, але зрозумів, що кіна не буде:)
Перший раз лікар була Степанова Анастасія, нормальна без сюсю, вдруге Данілюк Оксана - це чудо лікар, вона дуже турботлива та добра. Палати блочного типу. Один душ та туалет на дві палати. В палаті тільки мама та дитина, є можливість ночувати партнеру. Вони безкоштовні. Є палати платні. Зараз в них стало більше пацієнтів, бо додалось багато ВПО. В цілому, помітні позитивні зміни навіть при післяпологовому огляді. Я стояла і них на обліку, в їх центрі здоров´я жінки. Єдиний мінус, в 2020 в мене були зелені води, пробивали пузир..а в виписці зазначили, що вони були прозорі, це я помітила через рік у виписці випадково. Дякувати Богу, що з дитиною все ок було і це ніяк не вплинуло...
Почитайте в гугл відгуках про цей пологовий за останні 3 роки, там є корисна інформація
кнопкодав
• 09 октября 2023
Ответ дляспальное место
Про сам пологовий знаю, стою в них на обліку і приємно вражена) доказова медицина, відсутність совдепії, за весь час не платила за жодні маніпуляції,казка просто 😅
Я от думаю якого лікаря обрати, бо є такі, що одні оди співають лікарю, а інші розкривають як негарно повівся на пологах або ще щось
От про Данилюк теж думаю, багато хороших відгуків пишуть
Сегодня сержусь• 09 октября 2023
Я два рази там народжувала. Перший у травні 2017, до чергової бригади, потрапила до Прозоровської Анни Борисівни. Так як нею, як лікарем, була задоволена, у грудні 2021 також народжувала з нею за домовленістю. У мене є відгуки і про інших лікарів, але кардинально різні. Сестра і сусідка народжували у одного і того ж самого, сестра у захваті, у сусідки з його вини у дитини родова травма. Однокласниця народжувала у Кучми, то від її розповіді волосся дибки, хоча лікар там популярна.
кнопкодав
• 09 октября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Ого, Кучму тільки хвалять, при тому дуже і дуже активно, а тут таке. От бачите, і як обирати
Сегодня сержусь• 09 октября 2023
Лікарі неонатологи казкові у них, що перший, що другий раз, як феї :)
Боже, все уривками згадується
спальное место• 09 октября 2023
Ответ длякнопкодав
Данилюк мене підтримувала сильно. Обіймала мене і допомагала на потугах. Вони якраз почались хвилин через 20, після перезмінки і вона заступила. Команда в неї класна була, допомогли народити без розривів і надривів старого шву від епізіо. Після пологів в родзалі лежиш 2 години по протоколу, я лежала 3, бо вона приймала ще пологи, періодично заходячи до мене, то її акушерки. Вона хотіла сама нормально мене ще раз оглянути, перед тим як відправити в післяпологовий блок з дитиною. Потім до неї ходила вже після виписки днів через 10 на огляд, безкоштовно.
Стосовно домовленості з лікарями, то можуть бути +- і там, і там. Але в мене принципова позиція щодо оплати в карман...якщо тільки через касу
спальное место• 09 октября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Боже, все уривками згадується
Згодна
кнопкодав
• 09 октября 2023
Ответ дляспальное место
Клас, придивлюсь до неї
Крошечка-хаврошечка• 09 октября 2023
Второго рожала в 6, у Дудчик. У меня были прекрасные роды, внимательная, заботливая.
Первые роды - ад, вторые такие, что у меня остались только самые приятные воспоминания
Ответ дляСегодня сержусь
Боже, все уривками згадується
Прочитала и аж передернуло. Мои роды давно были, все врачи которые мне попадались в роддоме хорошие, а вот от неонатолога плакала. Из две были, через день. Одна нормальная, вторая сволоч редкая. Мы с соседкой попросили ее канам не заходить. Очень надеюсь что ее давно уволили.
Пригощаю кашею• 09 октября 2023
Народжувала майже 16 років тому, все шикарно. Жодного розриву. Лікар від мене не відходив, анестезіолог теж. Ходити не дозволяли, рожала під крапельницею. За роди домовлялся. Був момент, що можу повернутися без дитини, на щастя вони мені ’народили’ здорову дитину.
Жена миллионера• 09 октября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Тоже рожала у Дудчик, по договорённости. Она одновременно со мной принимала еще несколько родов, хотя это была не ее смена, то есть все договорные.
И она вроде толковая и спокойная, и доброжелательная. Но были пару моментов, которые очень не понравились.
1. Я просила эпидуралку, она сказала что да зачем тебе, и пошла в другой родзал, со мной оставила акушерку, которая со словами ’сейчас мы тебе обезболивающего укол сделаем’, уколола что-то и вышла. После этого укола начался ад, и я попросила мужа посмотреть, что за ампулу она выбросила в корзину. Ампула там была только одна, окситоцин. Чистоганом, не в капельнице, а просто укол. Порвалась шейка после этого, крови фонтан хлынул, зашивали шейку после родов.
2. Когда начались потуги, никого в родзале не было, я ждала, но фиг. Отправила мужа привести их.
3. Ребенок не хотел вылезать, и Марина Владиславовна сделала попытку выдавить локтем, навалившись мне на живот. Я заорала и отогнала ее.
Мои выводы-какой бы ни был врач, обязательно брать с собой кого-то на партнерские роды, и желательно чтоб этот человек понимал какие моменты могут быть.
Крошечка-хаврошечка• 09 октября 2023
Ответ дляЖена миллионера
Я тоже рожала с мужем, но у меня остались только самые теплые воспоминания.
А вот первого выдавливали тоже :(
Вспомню свои первые роды, это жесть
А вот первого выдавливали тоже :(
Вспомню свои первые роды, это жесть
Не цілуюсь з бодуна• 09 октября 2023
Читаю отзывы и не могу поверить, как все изменилось. Класс! 👍