Удачная• 11 октября 2023
Косметика/догляд за обличчям для підлітка
Доброї ночі.
Порекомендуйте, будь ласка, косметику, або інші варіанти догляду за обличчям для підлітка (жирна шкіра, висипання)
Заздалегідь дякую
курасаны• 11 октября 2023
Лучше пусть дерматолог советует. Иначе потратите впустую кучу денег и времени
Нічна ненажера• 11 октября 2023
У найкращому випадку косметолог. А так, дивіться по потребам. Підлітки різні, потреби шкіри також різні. Умивалка, тонік, крем легкий. Якщо дівчинка, то легка мінеральна пудра.
тяжкаялюдина• 12 октября 2023
CeraVe гель для глибокого очищення і гель-догляд донька користується .
Жена_КотораяСтена• 12 октября 2023
У моей Кристина серия комодекс умывалка, тоник, крем дневной, ночная сыворотка и маска. Очень рабочий комплекс.