руки_Крюги• 12 октября 2023
Як Вам німецькі чоловіки у стосунках?
Я давно розлучена, з початком війни виїхала до Німеччини, працюю на мініджоб. Бачу знаки уваги від оточуючих чоловіків, проте не наважуюсь фліртувати, оскільки мала декілька невдалих епізодів ще в Україні .
Мені 39років.
Глас_Народа• 12 октября 2023
Думаєте вони всі там однакові? Що вам дасть інфа про якогось лівого мікаеля?
Пробуйте
руки_Крюги
• 12 октября 2023
Може хтось напише свою красиву історію, я втомилася, якщо чесно від негативу та бруду.
Глас_Народа• 12 октября 2023
І зустрічне питання. Які українські чоловіки? Бо я зустрічала і толкових і безтолкових, і розумних і дурних. Думаєте в Німеччині всі під копірку?
Самая СоветЧиваЯ• 12 октября 2023
Ответ дляруки_Крюги
В США едьте. Есть фильм на реальных фактах, как миллионер женился на девушке, с которой познакомился на остановке общественного транспорта.
Сама собі лікар• 12 октября 2023
Я в отношениях не была, но кого видела, такое впечатление, что застряли в подростковом возрасте.
руки_Крюги
• 12 октября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Що маєте на увазі? Інфантильні?
Сама собі лікар• 12 октября 2023
Ответ дляруки_Крюги
Що маєте на увазі? Інфантильні?
Поведение такое, как 15-летних.
мистерЛяпсус• 12 октября 2023
Порада просто насолоджуватися життям тут і зараз без будь-яких очікувань. В моєму випадку стосунки починалися просто як секс, але пізніше переросли в щось більш серйозне.
руки_Крюги
• 12 октября 2023
Ответ дляГлас_Народа
Мені траплялись чоловіки, що розбещені увагою жінок.
ТрамвайGirl• 12 октября 2023
Я встречалась с двумя немцами, они полная противоположность друг другу, для себя сделала вывод что немецкие мужчины, как и мужчины любой другой нации, очень разные. Попробуйте, что вы теряете.
Очень хорошо подтягивается немецкий в таких отношениях, так что один плюс несомненно есть.
Смешнюча• 12 октября 2023
Зараз підтянуться експерти по мужикам за національністю, то моя любима рубрика, в мене чоловік іноземець, дуже люблю читати як тут деят навипередки розказують достоїнства та недостатки національності мого чоловіка, прям всіх гребуть під одну гребінку, пишуть переважно погане, або взагалі повну дич, як і про інших, впринципі
Так ржачно це читати.
Vitamina1407• 12 октября 2023
Ответ дляруки_Крюги
Ще ніхто не встиг відповісти ,а ви вже «негатив,бруд»🤦♀️
Чи вас в житті щимлять і буллять всі кому не лінь?
А по темі моя подруга ,але ще до війни за нвмця заміж вийшла,дуже гарно живуть. Ні в чому не має потреби. А співробітниця під час війни виїхала,то щось вечно драми якісь.
руки_Крюги
• 12 октября 2023
Ответ дляVitamina1407
Негатив та бруд, це про минуле.
Счастье_же_вот_оно• 12 октября 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Для миллионера старая.
Самая СоветЧиваЯ• 12 октября 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Для миллионера старая.
Да ладно, 39 всего, ещё девочка девочка. )
Глас_Народа• 12 октября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Поведение такое, как 15-летних.
Тоді автору підходить.
Бешене сарі• 12 октября 2023
Лично я думаю, что разные. Не могут же они все быть в Германии одни, у нас другие
Ну менталитетом разве что отличаться, а вот характер то все равно разный у всех
В Польше мне не повезло с мужчинами.
У них как то не чувствуешь себя женщиной, все на равных. Да и внешне они мне не очень
В Польше мне не повезло с мужчинами.
руки_Крюги
• 12 октября 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Для миллионера 25 -старая, оптимально 18-23)
Гидроусилитель руля• 12 октября 2023
Ответ дляруки_Крюги
Ну дивіться, вам в Україні не щастило, що в Німеччині може бути гірше?)))
А взагалі вірно написали: всюди люди різні. Хтось тут пише, що пополамщики, бо це їх власний досвід. Знайому хлопець ’кружить’ по повній. Всюди люди в першу чергу - особистості.
Чисто моє розуміння їх ’національного характеру’(бо менталітету не існує), це що в середньому по лікарні вони менше брешуть
Отжигающая• 12 октября 2023
В 39 років мають досвід що всі люди Різні, те що у когось гарний чоловік будь якого громадянства, на ваше особисте життя не вплине аж ніяк.
Гидроусилитель руля• 12 октября 2023
Ответ дляСмешнюча
Так ржачно це читати.
Я теж сміюся з фраз про ’вони всі...’ 🤦🏼♀️
Але є все ж тенденції, ви не можете не погодитись. Наприклад, у багатьох країнах вже давно не виховують дітей у трешовій патріархальній парадигмі, не кажуть, що тільки хлопці можуть нормально керувати машиною, а готувати і прибирати - це ’жіноча робота’. В Україні таких все ж статистично більше
Для драки• 12 октября 2023
Я тут з жінкою познайомилась, що вже років заміжня за німцем була. Асе чудово.
Але ж у них і шлюб по любові.
Даю справку• 12 октября 2023
Ответ дляСмешнюча
Так ржачно це читати.
Муж турок?
Даю справку• 12 октября 2023
Ответ дляСмешнюча
О! Почалось
Ні
Что именно почалось? Просто спросила, обычно здесь про турков пишут, то что вы написали. Поэтому и возник такой вопрос. Странная ваша реакция
Смешнюча• 12 октября 2023
Ответ дляДаю справку
Тут про всіх таке пишуть, абсолютно, про всіх