Веселуха Муха• 12 октября 2023

Sinsay хтось купував для малюків тут одяг?

Дивилась бу картерс … а в сінсеї ціни на нове навіть дешевше бу
автор Веселуха Муха • 12 октября 2023

So_so• 12 октября 2023
Я покупаю часто. Воспринимаю как одежду на один сезон.
Limonka11• 12 октября 2023
Якість на сезон дитині вистачить.
Швендяю містами• 12 октября 2023
Якість жахлива, бу від старшої Картерс набагато кращий за новий сінсей. Купила 2 бодіки, тканина жах, більше ні за що не куплю
Байрактара• 12 октября 2023
Купила на пробу костюм для дома, ну такое, кофта уже кошлатится начала, но за такую цену для дома пойдет
Швендяю містами• 12 октября 2023
Некст ще якісний, теж беру давно дітям
Limonka11• 12 октября 2023
Ответ дляШвендяю містами
Та прямо жах, не купуйте, я теж тільки за нове, ще раз, на сезон вистачить.
Швендяю містами• 12 октября 2023
Ответ дляLimonka11
Так, прямо жах і розкажу чому. Бодік на 3 місячну дитину з тканини, яка не тягнеться зовсім, не еластична, його вдягти незручно навіть.
Где тут 0?• 12 октября 2023
тут багато хто фукає, але я не розумію чому)
ціна приємна, якість нормальна - класні натуральні тканини. синові беру одяг майже з народження, майже весь. класні піжами, футболки, штани, куртки. штани вуличні, які перуться кожен день виглядають норм.
потім ще знайомій віддаю одяг дитині.

Лялькодзьоб• 12 октября 2023
совсем малышам не брала, но я бы в этом магазине только офлайн рассматривала покупки. есть вещи максимально некачественные. вы вроде и дешево берете, но часто. лучше уже некст.
МастерЮля• 12 октября 2023
Ответ дляSo_so
А в такому віці на більше і не треба, дитина швидше виростає.
So_so• 12 октября 2023
Ответ дляМастерЮля
Да
ПодругаМужа• 12 октября 2023
Вещи одноразовые. После первой стирки можно в мусор. Не все, но процентов 80 их одежды точно.
Будьте так ласкаві• 12 октября 2023
У меня было несколько вещей fox&bunny, это синсей до годика. На несколько месяцев использования нормально купить. Ткань нормальная, мягкая, где надо тянется. Только швы перекручиваются.
Техпаспорт на медузу• 12 октября 2023
Я іду в магазині обираю по складу і на дотик. Маю багато речей дитячих з сінсей. Тільки одна бобка закошлатилась. Футболки, лонгсліви, спіднички, спортивки, домашні і спальні костюми, бомбер (взагалі класний), куртки. Все це носиться на ура і передається далі.
Але все треба дивитися і помацати, бо іноді фото далеке від реального.