Хто практикує в цілях економії прання вночі? Підраховували економію?
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
У нас, чтоб поставить двухтарифный счётчик нужно пройти семь кругов ада. Из последних отмазок - сеть нашего дома старая, разрешение на смену счётчика не дадут((
Нам поставили можна сказати в примусовому порядку у всьому селі. Ну як в примусовому, змінювали всім сусідам, сусіди подзвонили (ми ще в будинку не жили тоді), сказали приїдьте і вам змінять. Безкоштовно
Ответ дляСкажений гудзик
Економію можна прорахувати лише на місяць змінивши повністю графік, а не тільки прання. Хіба що можете взяти паспорт до пральної машини, подивитися витрати по електроенергії, прорахувати по часу тривалості програми та помножити на денний та на нічний тариф. А потім різницю помножте на кількість циклів прання у місяць. Це і буде та економія
Та в нас практично лише машинка вночі працює. Тепла підлога від газу, посудомийки ще нема.
Скажений гудзик• 13 октября 2023
Ответ дляLisa_ua
Значна економія.
В мене тариф з 18ї до 9ї
Ввечері вмикаю сушка,пралка,посудомийка.бойлер,
праска,кондиціонер та підігрів підлоги(нею не користувалися)
В мене тариф з 18ї до 9ї
Цікавий у вас тариф чи точніше графік. В нас з 23 до 6 години ранку.
Стебель березы• 13 октября 2023
Мне от этого счетчика ни холодно, ни жарко. Все приборы на ночь выключаются.
СамавиховуюКота• 18 октября 2023
Постійно ставлю на ніч
Пралку та посудомийку , гаджети , пауербанки.
Бойлер працює на протязі дня. За місяць виходить 40% ніч , 60%день. Економія не супер але приємна.
Хотілося б досягти 50/50 але що ь не виходить