Дай подивлюся• 29 октября 2023
К Хэллоуину готовы?
Весняний Марафон• 29 октября 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Я не святкую смерть, це ви так думаєте, але моя думка і ваша - це різні речі. Якщо ви зайшли в тему, щоб прочитати лекцію, то її створили не для цього. Я святкую все, що вважаю за потрібне, бо є з ким, є настрій і є натхнення. Війною переймаюся, але свята все одно святкую
Ви втручаєтеся в духовний світ, хочете чи ні, але сили зла реальні, та звісно, що то ваші справи і вибір
Даха-сваха• 29 октября 2023
Ответ дляСоседушка
А вы разве не знаете? В прошлом году многие или убили Деда Мороза, или сделали его рашистом
Убили? Ну вот, теперь день Деда Мороза - Хэллоуин. Он же мертвый)
Даха-сваха• 29 октября 2023
Ответ дляСоседушка
Состою в книжной продавалке. В прошлом году никто не брал книги про Деда Мороза. А в этом опять гребут. Воскрес видать. Так что на Пасху тоже можно его вспомнить)
genteestupida• 29 октября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Ага на паски тоже фалоссом обзываются .. всякие люди существуют, всех не объять)))
Соседушка• 29 октября 2023
Ответ дляДаха-сваха
Ржу
VitalinkaGL• 29 октября 2023
да,уже два раза отмечали🤣🤣🤣во вторник даже я костюм одену,бокальчик с черепом тоже прикупила.
Неправдиша• 29 октября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Ну якщо у Вас тільки такі традиції святкування НГ - то це ваші проблеми. Я ми святкуємо в сімейному колі, згадуємо минулий рік, будуємо плани на наступний, діти чекають Санту…
Вы в США ?
Неправдиша• 29 октября 2023
Ответ дляДаха-сваха
У людей упали шоры.
Ермолайчик• 29 октября 2023
Ответ дляНеправдиша
Санта Клаус
І що? Святий Миколай на Святого Миколая, а Санта-Клауса моі малі чекають на НГ.
А шо сталося?• 29 октября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Який Санта на НР???
А шо сталося?• 29 октября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Це ж моя сім’я - моі традиції, можливо комусь ближчий дід мороз, хтось взагалі спати лягає. Мене інші сім’ї не хвилюють, як і моя сім’я не повинна хвилювати інших
Так чого влізли в тему про святкування Хелоуна та розповідаєте, що це без глузде свято. Санту собі на НР глуздо придумати бо то ваші традиції, а з дитиною подурачитись на Хелоуїн людині безглуздо робити.
Електрохарчування• 29 октября 2023