Мороженная курица• 30 октября 2023
Хто купував/продавав будинок із землею в селі, в цьому році?
Добрий день!
Цікавить вартість всіх витрат (купля-продаж, податки продавця і податок покупця)
Скільки приблизно на оформлення витратили грошей ?
Хочу купити старий будинок в селі (Житомирська обл, 50 соток землі), хочу розуміти, скільки треба додати грошей до вартості самого будинку .
Дякую.
Язикувата Хвеська• 30 октября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
а покупець який дохід отримує, що в нього податок?
Вы шутите?
Зоркая Зорро• 30 октября 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Вы шутите?
я питаю, з якого доходу покупець повинний сплачувати податок?
Мороженная курица
• 30 октября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Там різні податки, у когось в пенсійний фонд, у когось ще кудись, вже не пам´ятаю )
Мороженная курица
• 30 октября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Ви колись щось купляли з нерухомості ?
Зоркая Зорро• 30 октября 2023
Ответ дляМороженная курица
то ж не податок
то збір до Пенсійного фонду. його сплачує покупець, і розмір його становить 1% від вартості угоди. якщо земля приватизована, то буде два договора купівлі-продажу, на будинок та на ділянку окремо.
вартість договору запитуйте в нотаріуса, де буде здійснюватися купівля.
Зажуженная Жужжа• 30 октября 2023
Платят подоходный налог,если первая продажа - то не платят. Пенсионный фонд тоже платят пополам. Вроде так. Всё есть в Гугле в открытом доступе
Зоркая Зорро• 30 октября 2023
якщо нотаріус державний, то він справляє 1% державного мита з суми правочину плюс вартість послуг з посвідчення самої угоди.
якщо приватний, то вартість його послуг згідно закону - за домовленістю, але не менше, ніж отой 1%.
Зоркая Зорро• 30 октября 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
податок на доходи сплачується продавцем, якщо майно у власності менш ніж три роки, за виключенням успадкованого.
Мороженная курица
• 30 октября 2023
Мене цікавить уся сумма за оформлення )
Я не знаю, яка буде оцінка будинку і землі, тому і питаю, хто купував/продавав в цьому році )
Зоркая Зорро• 30 октября 2023
Ответ дляМороженная курица
Мене цікавить уся сумма за оформлення )
то напішіть оціночну вартість нерухомості та вартість послуг нотаріуса. і я вам скажу, скільки буде все разом.
Зоркая Зорро• 30 октября 2023
хто там обличчя затулив - Податковий кодекс вам в допомогу. якщо ви не в курсі, як справляється податок.
Мороженная курица
• 30 октября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Якщо домовленість, що оплачує всі податки і збори покупець )
Цікавить приблизна сума за ВСЕ оформлення )
Зоркая Зорро• 30 октября 2023
Ответ дляМороженная курица
35 тисяч
Весотехник• 30 октября 2023
Ответ дляМороженная курица
Так вам там вже написали 10 тис. Нам обійшлося 26. В середньому 18 тис виходить)))
Мороженная курица
• 30 октября 2023
Я чоловіку кажу, що 1000 дол точно треба, він в шоці від суми )
Маю натхнення• 30 октября 2023
Ответ дляМороженная курица
Мене цікавить уся сумма за оформлення )
Вся сумма зависит от оценки земли. Мы платим нотариусу 5 тыс за договор купли- продажи.
Мороженная курица
• 30 октября 2023
Ответ дляМаю натхнення
Коли був відкритий кадастр, я могла глянути ділянки поруч, там де оціночна вартість. Зараз я це зробити не можу .