Кнопус• 12 ноября 2023
В якому з цих міст України на вашу думку безпечніше знаходитися під час війни
Та на найближчі роки після війни?
Результат:
вже голосів:
80 (80%)
Київ
20 (20%)
Кропивницький
НаБалКоніХодять• 12 ноября 2023
Там де найкраще пво, я думаю всі знають, але це не означає що під час тривоги не треба хоча б вийти в коридор де є 2 стіни
Единорог_помог• 12 ноября 2023
В Києві ППО таке, яке іншим і не снилось, а через Кропивницький майже завжди шахеди летять на Захід.
Тож вибір очевидний.
Натусик_13• 12 ноября 2023
Ответ дляНепереможна
Найкраще - село Грушка, де три будинки і грунтові дорога.
І то не факт, над ним можуть щось збити і привіт уламки
Его Святейшество Байрактар• 12 ноября 2023
Дивне питання
Тут круте ПВО та Петріот
Це єдине напевно місто, де можна спокійно жити в Україні
Тут круте ПВО та Петріот
Ответ дляНаБалКоніХодять
Чим коридор з двома стінами допоміг при найкращому ппо, коли в будинок влучило і люди вилітали разом з диванами? Про дві стіни смішно мені після того випадку
Ту Область, Кировоградскую( тоже обстреливают и часто тревоги по баллистике
Там где расстояние 300-500 км с юговостока.
На сегодня чаще было, чем Киев. Киев до вчера по ракетным 1.5 месяца перерыв.
Однако, столицу будут обстреливать.
Зато, тут более разнообразные установки Пво.
Однако, столицу будут обстреливать.
Те, кто пишет, что киев, вы что не видите регулярно выбитые окна и двери, раскуроченные фасады?? И пожары? Что то такого в кропивницком не наблюдаю. Про защищенность и безопасность киева верят , наверное, те же наивные, кто считал , что война через месяц закончится, нашей победой.