ПочтальЁнша• 12 ноября 2023

Перевізник Odri шукаю відгуки

Треба повернутись з Німеччини до Львову в грудні. Шукаю білети і натрапила на перевізника, який мені підходить по ціні, але відгуки поганих більше, ніж нормальних. Хто їздив? Може хтось про них знає?
Може хтось порадить іншого перевізника з Дортмунду/Мюнстеру/Гановеру до Львову? Дякую за відповіді.
Кусачая Я• 12 ноября 2023
нормальний перевізник, я іздила все було добре. довгувато їде бо зупинки часто на перекуси робить
Бесконечность-не предел• 12 ноября 2023
А почему вы не хотите частыми перевозками? Цена таже, комфорта в 100 раз больше и главное по времени намного быстрее.
автор ПочтальЁнша • 12 ноября 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
цена минимум на тыщу у частников больше)
Бесконечность-не предел• 12 ноября 2023
Ответ дляПочтальЁнша
А что сейчас 1000 гривен? Если вам лучше тащиться в автобусе, как селедка в банке, где засраный туалет и нет места для ног и ехать собирая по всей Германии людей, то тогда пожалуйста Одри, Карл-Бус вам в помощь.
автор ПочтальЁнша • 12 ноября 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Дякую за змістовну пораду)