НетЕщеНаверное• 12 ноября 2023
Мій список на весілля. Кого доречно запрошувати, а кого викреслити?
Тато, чоловік, сестра з чоловіком і дітьми, двоюрідна сестра і племінники - це ясно.
Далі список людей, ідею запрошення яких чоловік розкритикував:
- сусіди зверху, мама і син, жила знизу їх 7 років на зйомній квартирі, дуже часто мені допомагали по сантехніці
- колеги з роботи, на якій працювала 3 роки: два директори і 3 колеги.
- колеги з ще однієї роботи: працювали разом 9 місяців і часто спілкувались - дівчина з хлопцем, хлопець з дівчиною, жінка з донькою і чоловіком
- давній друг з яким зустрічались - один . можливо прийде з дівчиною, якщо вона є
- всі колеги по роботі, 50 людей.
- касири із атб біля квартири, де я жила на зйомі 7 років (10)
- касири із фори біля квартири, де я жила на зйомі 7 років (десь 7 )
- сусіди з села, де я родом і де мій будинок - 12 людей
- однокурсниці (університет закінчила 9 років тому) - 25 людей.
Чоловік крутить біля лоба і каже що я з усіма ними давно не спілкуюсь. Але це люди, які залишили слід у моєму житті. Подруг близьких не маю
- всі колеги по роботі, 50 людей.
Прокачую сідниці• 12 ноября 2023
Ответ дляArt.em
Мене запросіть))
Та треба весь форум запрошувати, я щітаю
Не пью, не курю• 12 ноября 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Мы с вами на форуме общаетесь и вы нас не зовёте? Может мы о вас знаем, больше чем соседи
Ну, нас много слишком. А вот админов могла бы и пригласить
Живчик-счастливчик• 12 ноября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Это можно расценить как подкуп
Дуняша• 12 ноября 2023
Ответ дляТреба підробіток
А чого ви минулих не запрошуєте? Запросити всіх, починаючи з першого кохання у садочку! Це явно не чужі люди
Так один бывший в списке есть, может больше не было
Дуняша• 12 ноября 2023
Почему только однокурсники приглашены, а одноклассники нет?
А семейный врач? А гинеколог?
А маникюрша и парикмахер?
А семейный врач? А гинеколог?
А маникюрша и парикмахер?
Єдина Країна• 12 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Простите.зачем Вам столько кассиров? Вы банда и покупки не оплачиваете в магазинах?
Они же тоже люди
Єдина Країна• 12 ноября 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Автор, а кто оплачивает свадьбу?
Муж посмотрит на список и передумает жениться
Єдина Країна• 12 ноября 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
общий бюджет
Автор, пишите дату и где будет свадьба- мы тоже придем, с подарками
Заместитель Анонима• 12 ноября 2023
Ответ дляИзЮмрудная
кассиров только пригласить - остальных вычеркнуть
А охранники? Они что, не люди? Не достойны?
Херсон це Україна• 12 ноября 2023
Прикалываетесь? Кассиров с АТБ обязательно не забудьте. И кстати, а как же мы? Вы с нами сколько лет?
Єдина Країна• 12 ноября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
А нас не пригласили
4есотка• 12 ноября 2023
Запоосіть всіх водіїв автобусів/маршруток якими ви їздили на роботу. Де манікюрша, перукар ваш? Ви шо за собою не доглядаєте?
Кинг-Конгша• 12 ноября 2023
У списку не вистачає вихователів, першої вчительки і класного керівника.
Добра, коли сита!• 12 ноября 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Я дуже шкодую, що робили велике весілля. Дурня.
И я
81чел был приглашен, 68 пришли по факту
Кошмар. Кому это надо?
Мама моя настояла, дочь у меня одна, хочу пир на весь мир
15 лет назад это правда было, наверное тогда еще отмечали свадьбу, сейчас все для себя делают узким кругом
81чел был приглашен, 68 пришли по факту
Кошмар. Кому это надо?
Святатабожа• 13 ноября 2023
Ответ дляНеместная Я
Разве свадьба это не праздник жены и мужа? Обязательно устраивать нарядную пьянку для непонятно кого?
Праздник, который они хотят разделить с другими людьми. И это не обязательно будет пьянка
Безсовісна кума• 13 ноября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
И я
81чел был приглашен, 68 пришли по факту
Кошмар. Кому это надо?
81чел был приглашен, 68 пришли по факту
Кошмар. Кому это надо?
Так, 20 років тому діло було.