НетЕщеНаверное• 12 ноября 2023

Мій список на весілля. Кого доречно запрошувати, а кого викреслити?

Тато, чоловік, сестра з чоловіком і дітьми, двоюрідна сестра і племінники - це ясно.
Далі список людей, ідею запрошення яких чоловік розкритикував:
- сусіди зверху, мама і син, жила знизу їх 7 років на зйомній квартирі, дуже часто мені допомагали по сантехніці
- колеги з роботи, на якій працювала 3 роки: два директори і 3 колеги.
- колеги з ще однієї роботи: працювали разом 9 місяців і часто спілкувались - дівчина з хлопцем, хлопець з дівчиною, жінка з донькою і чоловіком
- давній друг з яким зустрічались - один . можливо прийде з дівчиною, якщо вона є
- всі колеги по роботі, 50 людей.
- касири із атб біля квартири, де я жила на зйомі 7 років (10)
- касири із фори біля квартири, де я жила на зйомі 7 років (десь 7 )
- сусіди з села, де я родом і де мій будинок - 12 людей
- однокурсниці (університет закінчила 9 років тому) - 25 людей.
Чоловік крутить біля лоба і каже що я з усіма ними давно не спілкуюсь. Але це люди, які залишили слід у моєму житті. Подруг близьких не маю
Art.em• 12 ноября 2023
Мене запросіть))

Безсовісна кума• 12 ноября 2023
Та всіх викресліть
Вилосипедниця• 12 ноября 2023
Троляка
Неместная Я• 12 ноября 2023
Разве свадьба это не праздник жены и мужа? Обязательно устраивать нарядную пьянку для непонятно кого?
Безсовісна кума• 12 ноября 2023
Я дуже шкодую, що робили велике весілля. Дурня.
Пасти Ла• 12 ноября 2023
Всех
Любительница• 12 ноября 2023
Так приглашайте их к себе на ДР

Муркамурковна• 12 ноября 2023
Вчительку молодших класів і вчителів старших класів, директора школи, всіх однлгрупників на потоці + деканат
Єдина Країна• 12 ноября 2023
Напомнило мне свадьбу брата мужа в пгт.... 200 человек.....
ИзЮмрудная• 12 ноября 2023
кассиров только пригласить - остальных вычеркнуть
Чекаю завтра• 12 ноября 2023
Не смішно.
Думайте ще
Бабуся Бетман• 12 ноября 2023
А бабулі у яких кріп брали? Вони ж теж хороші люди.
КвартираЧья• 12 ноября 2023
З ким тільки не одружуються!
Love_Love_Love_• 12 ноября 2023
Боже, ото тролі пішли, вам не лінь було то все писати?
Незламна Україна• 12 ноября 2023
Пипец
Єдина Країна• 12 ноября 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Не, только бабушек с лавочки возле дома)
Весела моль• 12 ноября 2023
Жесть, сколько проблем с этими свадьбами
Треба підробіток• 12 ноября 2023
А чого ви минулих не запрошуєте? Запросити всіх, починаючи з першого кохання у садочку! Це явно не чужі люди
Прагматик флегма• 12 ноября 2023
Простите.зачем Вам столько кассиров? Вы банда и покупки не оплачиваете в магазинах?

Oks_kis• 12 ноября 2023
Вычеркнула бы всех
Я_канеша_извиняюсь• 12 ноября 2023
Автор, а кто оплачивает свадьбу?
автор НетЕщеНаверное • 12 ноября 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Автор, а кто оплачивает свадьбу?
общий бюджет
Я_канеша_извиняюсь• 12 ноября 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
общий бюджет
Очень большой риск, что жених сбежит, если Вы не утихомиритесь и не ужмете список раз в 20. Если он умный, конечно.
Подмигашка• 12 ноября 2023
Няня з д/с - де? То ж вона вас попу вчила витирати - куди серйозніший слід у вашій долі ніж касир з фори.
**Касири з атб то святе.
Я_канеша_извиняюсь• 12 ноября 2023
А где в списке друзья и родные жениха?
Не пью, не курю• 12 ноября 2023
О каком АТБ речь, и дата свадьбы?
А то вдруг это мой магазин по соседству, чтобы не поцеловать замок на АТБ, в е ж на свадьбе будут в этот день
Дуняша• 12 ноября 2023
Мужа вычеркните
Не пью, не курю• 12 ноября 2023
Ответ дляДуняша
Мужа вычеркните
Я так поняла, его уже пригласила автор, сразу после папы
Живчик-счастливчик• 12 ноября 2023
Мы с вами на форуме общаетесь и вы нас не зовёте? Может мы о вас знаем, больше чем соседи
Дуняша• 12 ноября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Может еще передумает