маминаБубочка• 13 ноября 2023

А який зараз дрес код в ресторанах?

Сто років не була, зайшла розмова, що може підемо кудись, щоб зʼїсти гарний стейк, в ресторан середнього бюджету. А у мене стиль зараз- всунулась в кросівки і пішла, без шику зовсім. То що туди вдягати?
Пекельнi Борошна• 13 ноября 2023
Что угодно
Дуболом• 13 ноября 2023
Зараз якраз відсутній дрес код в ресторанах
GaleTTa• 13 ноября 2023
Як гроші є, то хоч у піжамі можна))
Брюнетка в Мармеладе• 13 ноября 2023
Немає дрес кодів
Кнопус• 13 ноября 2023
Смотря какой ресторан
Мядуза аля моргонер• 13 ноября 2023
Я ходила у сукні та кросівках нещодавно. Поруч люди були у спортивних костюмах з худі
So_so• 13 ноября 2023
Задумалась. Никогда не была в ресторане где требуется дресс код.
Фенте Фря• 13 ноября 2023
каску і броніжилет блін.
вдівайте шо хочте
Мой завтрак• 13 ноября 2023
В тому що й завжди ходите. Худі джинси кросівки
ФсеСама• 13 ноября 2023
Главное губы уточкой и надменный взгляд)
Ekaterina aч• 13 ноября 2023
У меня 6 лет назад была свадьба в кафе ресторанного типа. Все гости по возможности оделись понаряднее. Лишь две гости - одна как на дачу оделась, а другая как на работу-джинсы, кроссовки
So_so• 13 ноября 2023
Ответ дляEkaterina aч
Разницу между дресс кодом события и заведения ощущаете?
Ekaterina aч• 13 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Это понятно тоже. Но вспомнила свою свадьбу….
Брюнетка в Мармеладе• 13 ноября 2023
Ответ дляEkaterina aч
До чого тут ваше весілля?
автор маминаБубочка • 13 ноября 2023
Дівчата, ну мені здається, що якщо я виповзу зі свого спального району, в кросівках скетчерс, джинсах і куртці нонейм, то відчую себе бомжиком. Знаєте як, приходиш, а там дівчата на підборах і з декольте, в сукнях. Я раніше працювала в люксових ресторанах, то в голові відклалося, що там у відвідувача один годинник коштує, як моя квартира))
Я_з_Франека• 13 ноября 2023
что угодно
Дресс код есть только в редких ресторанах, например в Феникс не пускают в шортах
автор маминаБубочка • 13 ноября 2023
Ответ дляКнопус
Смотря какой ресторан
Не дуже дорогий, десь чек на 3 тис.
Додаю напруги• 13 ноября 2023
Ходю в джинсах туди
Додаю напруги• 13 ноября 2023
Ответ длямаминаБубочка
Ну купіть кроси куртку баленсіага, може легше буде
So_so• 13 ноября 2023
Ответ длямаминаБубочка
Не ходите в люксовые. Я практически каждый день бываю, так сейчас складывается, но в самых самых обычных. На мне кроссовки скечерс и я вот обедаю).
автор маминаБубочка • 13 ноября 2023
Ответ дляДодаю напруги
Тоді ще й груди та губи прийдеться накачати
Джинци на Флісі• 13 ноября 2023
днем кэжуал или нормкорм
вечером понаряднее
хотя после 24.02 уже не так предвзято относятся к дресс коду?
автор маминаБубочка • 13 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Та в люксові не збиралися, мені б хотілося щось середнє.
Ekaterina aч• 13 ноября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
До чого тут ваше весілля?
На свадьбе даже дресс-код не все соблюдали. Сейчас это принципиально не важно. Так и обычные походы в ресторан тоже без этих навороченных дресс-код можно обойтись)))
автор маминаБубочка • 13 ноября 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
днем кэжуал или нормкорм
вечером понаряднее
Оце ж понаряднее це як? Бо ми якраз підемо увечері, річниця весілля.
Нормкор- це максимум мого гардеробу, є чорне пальто, жокейські чоботи.
Джинци на Флісі• 13 ноября 2023
Ответ длямаминаБубочка
я коли йду в ресторан думаю чи комфортно буде отчуючим від мого одягу. чи вони будуть думать що попали в пирожковую на вокзали. так і вдягаюсь. но я прикраси не ношу зовсім. пальто все одно в гардероб .
Вмію заміряти найкраще• 13 ноября 2023
Ответ длямаминаБубочка
У вас праздник, я бы оделась для себя , прежде всего красиво. Но.. опять же смотря какое заведение. Я люблю всегда хорошо выглядеть, но это моё мнение.