Ванна Тазиковна• 13 ноября 2023

Креативний подарунок на весілля

Парі після 30, працюють в сфері моди, дітей не планують, саморозвиток і подорожі. Він іноземець, живуть також не в Україні. Придумала на подарунок величезний набір Lego, по типу Ейфелевої вежі або будинку джаз клубу
Які б ще ідеї можна було придумати
_Астрея_• 13 ноября 2023
Подарите такую мясорубку )

АсобеннАя• 13 ноября 2023
Плеть, наручники, кляп
автор Ванна Тазиковна • 13 ноября 2023
Ответ дляАсобеннАя
Плеть, наручники, кляп
Ну це ж самі собі куплять)))
Мож не вгадаю з кольором і жорсткістю стека😂
Бегущаяпо• 13 ноября 2023
Подорож на лайнері
автор Ванна Тазиковна • 13 ноября 2023
Ответ дляБегущаяпо
Подорож на лайнері
Я не їх покровитель слава богу))
Балаболка• 13 ноября 2023
Квітів з гофрованого паперу накрутіть, чо уж там.
автор Ванна Тазиковна • 13 ноября 2023
Ну не постіль же дарувати
Весілля відмічати не будуть, тільки розпис і близькі та родичі привітають

Бегущаяпо• 13 ноября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Я не їх покровитель слава богу))
Блин а так хотелось...мне по крайней мере
Зрадорозганячка• 13 ноября 2023
Блин, лего? Серьёзно? А они таким интересуются? Я бы не хотела такой подарок. Вообще, считаю, что лучший подарок - деньги
Айпишница• 13 ноября 2023
В´язані трусики слоники йому і купальничок їй
автор Ванна Тазиковна • 13 ноября 2023
Ответ дляБалаболка
Ви ціни на Лего бачили?))) і набори які є
Я думаю було б цікаво
автор Ванна Тазиковна • 13 ноября 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Так, люди креативні
Йому ось батько подарував комікси якісь рідкісні
автор Ванна Тазиковна • 13 ноября 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Гроші ні, в них вони і так є
Люди цінують увагу
Болтушка Му• 13 ноября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Я думаю було б цікаво
Так тем более деньги отдайте) я ненавижу вот это ’было бы интересно’
К сожалению, часто не попадают в точку и так потом жалко, особенно, когда понимаешь, сколько стоило. Сразу прикидываю, что эти деньги бы в ремонт или копилку, или даже себе уход для лица
#Пойду_кгадалке• 13 ноября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Я думаю було б цікаво
хай інші кажуть що хочуть, а я б собі страшенно хотіла б щось з Гаррі Поттера
Кишмишная Мая• 13 ноября 2023
Бачила цікаві іграшки на весілля.
Типу чи ведмеді наречена та жених.
Балаболка• 13 ноября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Я думаю було б цікаво
І що? Якщо ви не їсте червону ікру, а я вам три відра подарую, бо ціна велика, ви будете радіти?
Якщо вони збирають разом лего у вільний час, то ок. А якщо ні, то нахіба нести людям те, що або піде на смітник одразу або займатиме місце?
автор Ванна Тазиковна • 13 ноября 2023
Ответ дляБалаболка
Вони грають іноді у Соні плейстейшн, слухають вініл, платівки вже дарувала
Зрадорозганячка• 13 ноября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Так, люди креативні
Не, ну комиксы, если интересуется, то ок. Вы узнайте этот момент, нравится ли им лего

автор Ванна Тазиковна • 13 ноября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Бачила цікаві іграшки на весілля.
Типу чи ведмеді наречена та жених.
Іграшки, а куди їх?
Лего це цікаве дозвілля спільне
автор Ванна Тазиковна • 13 ноября 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Так, наче так, колись ми обговорювали які класні набори бувають
tarveldy• 13 ноября 2023
Ножиці, от реально, якщо вони дизайнери і шиють одяг, знайдіть афігенні ножиці , коштуватимуть вони як той лего
АсобеннАя• 13 ноября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Іграшки, а куди їх?
Лего це цікаве дозвілля спільне
У них нет детей и есть деньги, поэтому у них в любом случае интересный досуг
автор Ванна Тазиковна • 13 ноября 2023
Ответ дляtarveldy
Ні, вони його продають, працюють в відомому домі моди
автор Ванна Тазиковна • 13 ноября 2023
Ответ дляtarveldy
Але дякую за ідею! Дійсно було би цікаво
автор Ванна Тазиковна • 13 ноября 2023
Ответ дляАсобеннАя
Це так) але шось треба придумати
Все до блиску• 13 ноября 2023
Я б більше зраділа квиткам на концерт по інтересам пари (можна в театр - але там може бути мовний бар´єр), якщо компанійські - можна настолку по типу карт конфлікту (cards against humanity англійською).
Просто красавица• 13 ноября 2023
Я пам´ятаю, знайома хвалилася, яка вона креативна на ідеї. Подарувала вона з чоловіком на свадьбу друзям страусине яйце. Це було у 2001 році . І така: всі так дивувалися, ми самі креативні.... На питання, а що вони (молодята) будуть з тим яйцем робити, відповідь: це вже не наша справа. Яйце тоді затягнуло на чималу суму, ще кошик та пакування...... Та і самі яйця коштували дорожче, ніж зараз
Просериарила молодость• 13 ноября 2023
Ответ дляБалаболка
Гільце зробити )) тоді вже
Балаболка• 13 ноября 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Гільце зробити )) тоді вже
Тут від креативності всі і очманіють)