Арина85• 15 ноября 2023

Різдвяний піст

Вітаю всіх хто буде святкувати Різдво 25.12 з початком Різдвяного посту!
Хтось планує цього року поститися? давайте об´єднуватися ! Може якусь групу в телеграм забацаємо? для підтримки один одного 🫂

Починається відлік до Різдва)
Результат:
вже голосів: 77
40 (51.95%) Не буду
18 (23.38%) Що це за маячня ?
14 (18.18%) Буди тримати пост з 28
5 (6.49%) Буду тримати пост з 15
Kimi• 15 ноября 2023
Я с 28
Bambi-kids• 15 ноября 2023
Хто поститиметься то буде робити це за підтримки Бона,а не порадниць.Тим більше це Радісний піст у очікуванні Ісусика.,Хай кожний проведе цей час як має до цього бажання...Усім радісного очікування.Але це моя позиція,Я не навязую її нікому.
Juliana R• 15 ноября 2023
Де варіант буду святкувати 25,але не буду тримати пост🫂-це ’не буду’?
Filomena• 15 ноября 2023
Це кожен рік тут простуючи збиралися чи цей рік особливий?)
РойЛеля• 15 ноября 2023
Всі хто поститься ви молодці. Це корисно і для духу, і для здоров´я!
Я починаю звикати вса більше до думки, що Різдво 25
автор Арина85 • 15 ноября 2023
Ответ для Juliana R
так
автор Арина85 • 15 ноября 2023
Ответ дляBambi-kids
Звичайно що за допомогою Бога і задля нього
Але коли є підтримка навіть в тому що приготувати їсти, бо все набридає і часу на це немає, то це допомогає.
Це знаєте як марафони схуднення, у кожного своя мотивація, але коли всі гуртом то якось і хочеш вже звернути, але наче ти частина команди Це особливо корисно для того что тільки на початку шляху, платиться перший раз, або Багато разів починав і зривався
автор Арина85 • 15 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Ні не особливий, просто цього року більшість перший раз починає саме з 15. І це досить незвично
Any• 15 ноября 2023
Я не релігійна, але наче ж піст - це не лише в їжі утримання, але й загалом час для думок про бога, стриманості. Як пропозиція зробити з цього диджитальну тусу з цим поєднується? Чи це таки не про віру, а розвага, як марафони? якось визнайте чесно для себе
coloritka• 15 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Це корисно для абсолютно здорових людей
Ирина_Б_• 15 ноября 2023
смысл Поститься если не знаешь когда Рождество Христовое?
автор Арина85 • 15 ноября 2023
Ответ дляИрина_Б_
А хто знає? Це умовна дата
В перші віки християнства взагалі Різдво як такого не було, не вважали це святом
РойЛеля• 15 ноября 2023
Ответ дляcoloritka
Це корисно для абсолютно здорових людей
Цей піст можна їсти рибу, він абсолютно комфортний.
Ми занадто багато вживаємо білка тваринного похлдження і від цього нездорові
coloritka• 15 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
А що не можна їсти? Тільки м´ясо?
РойЛеля• 15 ноября 2023
Ответ дляcoloritka
А що не можна їсти? Тільки м´ясо?
Молочні продукти і яйця
coloritka• 15 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Молочні продукти і яйця
Я без яєць не живу. Щодня їм)
автор Арина85 • 15 ноября 2023
Ответ дляcoloritka
А що не можна їсти? Тільки м´ясо?
Насправді харчування це тільки частина поста, і кожна людина сама здатна обрати що саме вона виключає зі свого харчування.
Бо пост це своєрідний подарунок Богу, ніхто не вправі визначати що саме ви хочете і можете подарувати
автор Арина85 • 15 ноября 2023
Ответ дляcoloritka
Це корисно для абсолютно здорових людей
Що саме корисно для здорових? Молитися , читати щодня Євангеліє, хоч 5-10 хвилин на день, але регулярно.
Леди Репях• 15 ноября 2023
Ответ дляAny
+++
автор Арина85 • 15 ноября 2023
Ответ дляAny
Так пост це перш за все духовна робота .
Спілкування і підтримка один одного дуже поєднується.
Наприклад модна читати разом Євангеліє, Кіст невелички частини і потім обговорювати , або ділитися рецептами, підтримувати і підбадьорувати своїми історіями, наприклад першої сповіді, раді разом коли хтось вперше приступає по Святого причастя
автор Арина85 • 15 ноября 2023
Ответ дляЛеди Репях
+++
Я відповіла вище
Леди Репях• 15 ноября 2023
Я уже лет 5 не ем ни свинины, ни говядины. Так что мне достаточно)
А эти ’воздержания’ по несколько недель, а потом поедания холодцов и колбас в три горла я не понимаю)
автор Арина85 • 15 ноября 2023
Ответ дляЛеди Репях
Нажаль в нас більшість людей не розуміють сенсу поста, і ведуть себе саме так як ви описали, але ж це не значить що це правильно