Порадьте будь ласка, краща подруга давно живе за кордоном, чоловік іноземець, порадьте гарні імена для хлопчиків, будь ласка....
Ермолайчик• 21 ноября 2023
Даніель, Олівер, Крістоф. Чоловік-іноземець - це німець, араб, американець… у кожного свої імена
Ответ дляkrasotalisa
мені подобається Меттью, Домінік, Річард, Престон.
Дуже дякую, гарні варіанти!
margaritavoronina1• 21 ноября 2023
в Польщі наприклад дивно б було назвати дитину Хосеігнасіо. Хоча б країну напишіть
Ответ дляЕрмолайчик
Австралієць
Ответ дляGrga
Рон, Марк, Макс, Лео, Ден
Лео розглядають теж)Але ще шукають варіанти...
Ответ дляКсения З.
Какой национальности отец ребенка? И в какой стране они живут?
Австралія
Ермолайчик• 21 ноября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Австралієць
Ну то американо-англійські варіанти їм більш близькі будуть
Ответ дляЕрмолайчик
Так, потім напишу їй варіанти, які тут запропонували...
Ответ дляGrga
Я б назвала, щоб і мені було приємне, інтернаціональне. Закарі типу Захар)
Можливо....
Свас в шоке• 21 ноября 2023
Ответ дляДжулияробертс
А в Австралії немає гугла?