Роздратована шкіра• 21 ноября 2023
Син не вчиться, йду до вчителя
Дівчата, син не вчиться. Зовсім. По математиці і фізиці має двійки в чверті. Воно йому не йде. Мені написала вчителька, щоб я підійшла до математички та поговорила. Математичка зоче запропонувати додаткові, їх проводять в школі безкоштовно.
Але проблема в тому, що син не хоче вчитися. Не робить домашку, не внікає на уроці. Впевнена, що і на додаткових думати не буде. Як мені говорити з вчителькою?
Мабуть не правильно чорнити свою дитину, я ж не скажу їй що він просто не хоче вчити математику, що дома нічого не робить, що додаткові не допоможуть???
Про що з нею балакати, якщо йому ця математика сто років снилась?
Але на друний рік при цьому дуже не хоче, скандалить
Леннон_Жив!• 21 ноября 2023
Пока вы учителя математики будете называть ’математичкой’ дела не будет, вы уже в глазах ребенка понижаете преподавателя
Ищу-брожу• 21 ноября 2023
Я Вам скажу так: коли дитина не хоче вчитися це
1. Вчитель не авторитет, а часто навпаки
2. Вчитель дуже погано пояснює і не може зацікавити
3. Коли вже все запущено і у дитини увійшло в звичку, але тут знову пункт 1 і 2 причина
Зашла на 5минут• 21 ноября 2023
На второй год сейчас не оставляют, все равно переведут в следующий класс.
Учителю так и скажите, что вы благодарны ей за заботу, но пока не видите смысла дополнительных занятий.
Роздратована шкіра
• 21 ноября 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Це я тут так написала
Викликаю на дебати• 21 ноября 2023
Йти на додатковий.
Ви не вірите в свою дитину, це дуже погано :(
Скромняшка• 21 ноября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Рано ще бастувати. Як ви його контролюєте? Яке покарання за незроблені уроки. У нього є своя зона відповідальності? Які оцінки по інших предметах?
Леннон_Жив!• 21 ноября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Це я тут так написала
Ну так это тоже не нормально
Зашла на 5минут• 21 ноября 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ну так это тоже не нормально
Я вас умоляю.
Роздратована шкіра
• 21 ноября 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Йти на додатковий.
Я знаю що вона може, але не хоче.
Що мені сказати вчителю? Що стараємось, вчимо, але не виходить????
Відморожена• 21 ноября 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Дарма ви так. Моя улюблена авторка математичного контенту в ютуб, має однойменний репетиторський центр з підготовки до зно ’Математичка ’.
Нормальне слово.
Роздратована шкіра
• 21 ноября 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ну так это тоже не нормально
Я поважаю вчителів, просто так написала
Роздратована шкіра
• 21 ноября 2023
Ответ дляСкромняшка
Я перестала контролювати. Не вчиться. Але по іншим якост вигрібає на трійки. Любить анг, спів, холить на гуртки
ХикориДикори• 21 ноября 2023
Ответ дляСкромняшка
Якраз час! 12-14 років, як на мене, найтяжчі. Далі підлітки трохи вже адаптуються до своїх гормональних стрибків, трохи відвойовують собі свободи від батьків.
Відморожена• 21 ноября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Я знаю що вона може, але не хоче.
Я на таке кажу: знаєте, у Марійки зараз такий складний період у житті, у неї формується характер, вона ще сама не знає, чого хоче....
Леннон_Жив!• 21 ноября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Я вас умоляю.
Это человек с высшим образованием, который тратит время на обучение других, выбрал это своей целью в жизни. Когда сам чего-то в жизни достиг - понимаешь и ценишь чужой труд)
люблю_тортики• 21 ноября 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
ой прямо, у меня свекровь математичка, и так же и называет коллег)
Працівниця року• 21 ноября 2023
все очень просто .
не хочет учиться - заберите у него телефон
Роздратована шкіра
• 21 ноября 2023
Ответ дляПрацівниця року
все очень просто .
Це не можливо. Залежність
Леннон_Жив!• 21 ноября 2023
Ответ длялюблю_тортики
Вот пусть она своих коллег и называет, вы и автор коим боком как они между собой общаются? Я свою подругу тоже дурочкой ласково называю, но это не значит, что к другим можно так обращаться
люблю_тортики• 21 ноября 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
а автор обратилась так к ней или что, не пойму? она называет так коллег в разговоре. так же биологичка и т.д. и все так говорят, прямо невидаль
Ловлю капці• 21 ноября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
А почему вы перестали контролировать ? Вы же знаете, что ребёнок у вас ленивый и учиться не хочет. Даже если его переведут в следующий класс, то как он будет сдавать экзамены, как получать аттестат?
люблю_тортики• 21 ноября 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
если для Вас математичка = дурочка, то ладно, страдайте.
всю жизнь так учителей называли, никто не возмущался
Леннон_Жив!• 21 ноября 2023
Ответ длялюблю_тортики
Это идет изнутри, из внутренней культуры и уважения к другим, когда ни в лицо, ни в общих разговорах так не говорят
Ловлю капці• 21 ноября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Це не можливо. Залежність
То есть вы просто не справляетесь с ребёнком и он у вас в семье главный?
Відморожена• 21 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Якщо автор вибрала між атестатом через регулярні скандали і двійками без скандалів другий набір, то її можна зрозуміти.