БеллаДонна• Изменено 30 ноября 2023
Як відновити рівновагу і спокій ( на скільки це можливо)
З початком війни відчуваю постійно тривогу. Переживання за доньку і її майбутнє.
Засинаю дуже тяжко і довго.
Постійно думки, що робити далі.
Як ви справляється з такими відчуття? Що вас тримає і не дає зовсім падати духом?
Засинаю дуже тяжко і довго.
Постійно думки, що робити далі.
Бабця в мештах• 30 ноября 2023
Выезжаю за пределы Украины и дочь за собой агитирую.
Будущее тут очень не очень.
МастерЮля• 30 ноября 2023
К врачу обратилась бы. Я без сарказма, тревожность сильно изматывает и истощает.
БеллаДонна
• 30 ноября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Будущее тут очень не очень.
Я там жила 1.5 роки. Спокою трошки більше лише за відсутності тривог.
Але не має відчуття, що тут є майбутнє для мене.
БеллаДонна
• 30 ноября 2023
Ответ дляМастерЮля
До психолога чи психіатра?
Білий Лосик• 30 ноября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Будущее тут очень не очень.
К сожалению, вы правы
Хотя мне очень не хочется это признавать
Бабця в мештах• 30 ноября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Вы определитесь, чье будущее вас тревожит.
В теме о будущем дочери волновались, теперь уже о своем.
К врачу однозначно, сходите, как тут советуют.
Все буде• 30 ноября 2023
1. Психотерапевт КПТ навчив як працювати з тревожними думками, щоб не забирали спокій та рівновагу.
2. Медитативна техніка дихання.
3. Поведінкові приємні активності.
Все роблю на регулярній основі. Гарний результат. А було так, що думала з катушок злітаю, руки трусились з самого ранку.
2. Медитативна техніка дихання.
3. Поведінкові приємні активності.
БеллаДонна
• 30 ноября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Щодо себе - в 40+ починати все з 0, без підтримки( я одна її виховую), з поганим здоров´ям , з гарною роботою дома- не знайшла я для себе+, крім відсутність тривог.
А донька підліток, місцева школа їй не зайшла. Подальше навчання своє бачить закордоном, для цього вчить мови вже не перший рік. Але до закінчення школи їй ще далеко.