Директор Пляжу• 02 декабря 2023

І про погоду

Замітає... Хотіла йти розвіятись і по магазинам. А там мене як розвіє, так розвіє )
Хто вже попрацював лопатою, признавайтесь
вАлнуюся сильнА• 02 декабря 2023
Классная погода. Какой город?

автор Директор Пляжу • 02 декабря 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Классная погода. Какой город?
Волинь
dulenok• 02 декабря 2023
отличная погодка....в Харькове с утра тоже была такая зимняя красота, но к 11 все залило дождем
Тоскующая• 02 декабря 2023
В Києві кружляє лапатий сніжок. Краса. Малий хоче у двір ліпити сніговика. Але в ліжку, хворію.
автор Директор Пляжу • 02 декабря 2023
Ответ дляdulenok
В нас навпаки, морози обіцяють. Може це перший і останній сніг цієї зими, таке теж було)
автор Директор Пляжу • 02 декабря 2023
Ответ дляТоскующая
Я в миску з балкону нагребла, радості
Уравнобешенная• 02 декабря 2023
Я

автор Директор Пляжу • 02 декабря 2023
Ответ дляУравнобешенная
Я
Ахах)
Крошечка-хаврошечка• 02 декабря 2023
Ненавижу снег, скорее бы весна
Зілля до весілля• 02 декабря 2023
в нас теж сніг йде. хочу на вулицю а дитина не хоче
автор Директор Пляжу • 02 декабря 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Я дозволила пірнути в сніг, радості))))) сушимось тепер вдома
Зілля до весілля• 02 декабря 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
ми все таки теж вийшли, і син пірнав в усі калюжі)) тепер піду прати))
милон аск• 02 декабря 2023
В Чернігівській області більше півметра снігу і нечищені дороги вже тиждень аж тошно... ненавиджу зиму