Сижу_и_плачу• 04 декабря 2023
Дівчата а Skechers підробляють? Шукала собі зимові кросівки на зараз і...
Шукала собі зимові кросівки на зараз і помітила такі розбіжності. В інтертопі скидку прогавила. Тож шукає де є подешевше.
І помітила різницю. Чі я себе накрутила? На підошву дивіться. І загалом у кого такі є ,зручні?
Результат:
вже голосів:
12 (50%)
результат
8 (33.33%)
обидві пари орігінал
3 (12.5%)
1 интертоп орігінал
1 (4.17%)
2 орігінал
Сижу_и_плачу
• 04 декабря 2023
Я думала що їх не підробляють,а зараз маю сумніви. Ну в інтертопі ціна зараз зовсім на них скажена .А ходити вже в чомусь потрібно. Хожу в тонких кросівках ,або дуже тепле взуття. А на зараз хотіла такі або типа таких
Сижу_и_плачу
• 04 декабря 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
В интертопе тоже может быть паль, по цене оригинала
Це вже геть цікаво. А де глянуть щоб не чекати
Ламборджини• 04 декабря 2023
Есть ессо Харьков видно сразу что говно, без сомнения.
Нет скечерс пали , не придумывайте.
Покажите паль скечерс, очень интересно посмотреть
Нет скечерс пали , не придумывайте.
Свекруня• 04 декабря 2023
А что с подошвой не так?
Возможно выпустили «новинку» изменив только надпись или цвет/шов
Я 2 года назад кроссы купила, в этом году взяла такие же но типа новая модель ) уже не помню, то ли значок чуть другой то ли чет такое.. а сами кроссы один в один.
Сижу_и_плачу
• 04 декабря 2023
Ответ дляСвекруня
А что с подошвой не так?
На першому фото она просто біла,а на другому там бежеві вставки. Це чітко видно
Ламборджини• 04 декабря 2023
Ответ дляШкварочка
Тут бачила неоригінал. Але то було вказано в оголошенні
Хоть бы посмотреть на этот не оригинал
Свекруня• 04 декабря 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Могли чуть видоизменить модель
Меряю линейкой• 04 декабря 2023
Автор, в этом году скетчерс в Интертопе отвратного качества. Брала пять пар семье. Две пары продержались лишь гарантийный срок(месяц), одна-даже этот срок не продержалась. Вот за эту одну деньги вернули, те две просто на мусорку пошли.
Мне кажется по полной цене вообще глупо брать. Даже если ,полцены, то все равно дорого.
Вишня на торті• 04 декабря 2023
Мне кажется китайцы все подделывают, кроме совсем уж ноунейм. А откуда второе фото?
Ответ дляСижу_и_плачу
я свои купила новые в коробке. никаких сомнений о подделке. а стала искать в интернете фото, чтобы подруге послать, то нашла с различиями: лейба на языке не такая, логотип сбоку немного не там. но качество отличное, ношу второй сезон.
Сижу_и_плачу
• 04 декабря 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Дякую.Мене теж збентежило що чоловікові замовили скетчерси його привичного розміру а він не зміг навіть взути їх. Зазвичай вони ж більшомірять. Знайшла за 2950 це дорого? Може пошукать за ці гроші щось інше .В інтертопі взагалі поно чотири з чимось
Сижу_и_плачу
• 04 декабря 2023
Ответ дляВишня на торті
Тут продають
Вишня на торті• 04 декабря 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Тут продають
тогда хрен его знает.. если бы с официального сайта было фото, это одно, а так вполне может быть и паль
Единая страна!• 04 декабря 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
фото
Может, то прошлогодняя коллекция? Я брала в прошлом году себе и дочке полуботинки, в этом году они такие же, но с малиновыми шнурками. А у меня шнурки чёрные, с вкраплением розового
Единая страна!• 04 декабря 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Скечерс обычно полномерные
Сижу_и_плачу
• 04 декабря 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Скечерс обычно полномерные
Я теж так вважала, ось тут і замислилась. Досиділися до білих мух.А може кто порадить гарні зимові кросівки?
Ms. Похвала• 04 декабря 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Сьогодні приїхали мені такі, міряла. В Розетці. В мене 38 розмір, 24.5. Замовила 37.5 трохи вони завеликі, міряла на вовняну шкарпетку. Підошву хотіла білу як на фото, в реалі беж. На устілці хутра нема.
І неохайно дуже поклеєні. Хоча наче оригінал. Ціна 3200, ну таке… я розчарована(
У чоловіка 2 пари, набагато кращі по якості.
Замовила Маріно Розітеллі, прикольні, теплі, але маломірять. Презамовила більші.
Пума ще була в замовленні, то треш взагалі. Вони подерті вже в коробці приїхали((
Сижу_и_плачу
• 04 декабря 2023
Ответ дляMs. Похвала
Дуже дякую. Тепер точно буду шукати інші. А Маріно Розітеллі яка моделька?
Ms. Похвала• 04 декабря 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Такі замовляла, 1і 2. Виглядають набагато краще, ніж на фото. Натуральна замша, не тоненька і хутро повністю в середині.
Зручні і теплі. Але маленьки(
І ціна нижча
Других в моєму розмірі вже нема, знайшла ще сапожками, теж замовила поміряти.
Зручні і теплі. Але маленьки(
І ціна нижча
Сижу_и_плачу
• 04 декабря 2023
Ответ дляMs. Похвала
Зручні і теплі. Але маленьки(
І ціна нижча
Зручні і теплі. Але маленьки(
І ціна нижча
Другі класні прямо. А сильно маломірять?
Ms. Похвала• 04 декабря 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
На розмір десь. Пальці уперлися в 38.
Сижу_и_плачу
• 04 декабря 2023
Ответ дляMs. Похвала
На розмір десь. Пальці уперлися в 38.
Дякую. А так якість гарна,сподобались?