Летюча помилка• 08 декабря 2023

Это рак щитовидной железы?

Может здесь есть эндокринологи. Сори девочки не с кем поговорить. Я в панике. Сделала узи сегодня и вот. Я одна и уже всех похоронила, теперь моя очередь, страшно
delphoto
Місячне Сяйво• 08 декабря 2023
Ответ дляБасноплетка
Нет, это узлы. Но узлы могут быть разными. Идите к врачу. Может пункция нужна, а может и нет.
У меня зоб, уже лет 20. Норм состояние.
Вузли до 1 см не показані для пункції. Спостерігають. Якщо ростуть до 1 см і більшк, тоді пункція

Кумедний ґудзик• 08 декабря 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Ставили вузловий дифузний зоб. Гормони 5 р тому були в нормі. То рекомендація була спостерігати. Але отой вузол мене дуже занепокоїв що в ньому як в пухлині є кровоток
Единорог помог• 08 декабря 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Девочки, не с кем поговорить кроме кота, я вам всем очень благодарна за ‘одёргивание’
Це не рак.
Місячне Сяйво• 08 декабря 2023
Ответ дляЛетюча помилка
45, зоб давно. Але я 5 років останніх не перевірялась.
То я так оте гетерогенне розшифрувала через пошук. Ну і сосуди нерівний край.
Я в нього спитала. Ну відповів що все може бути. Він вважає цей вузол підозрілим
Якщо контури не подобаються зробіть узд через місяць, потім ще, на тому самому апараті, і подивіться чи є зміни.
Кондуктор троллейбуса• 08 декабря 2023
Ответ длякатерина12009
Дайте будь-ласка, я відкриюся
Він робить узі десь до 12ти, а потім починає роботи біопсії по черзі. Сам дивиться по узі і деяким людям не призначає біопсію, якщо вважає, що їм не потрібна.
Ми прийшли з узі з результатом тірадз 3 (в тому ж інституті), він поставив 4-5, відправив на біопсію і не прогадав.
Місячне Сяйво• 08 декабря 2023
Ответ дляLike-995b
Тю. У мужа эти узлы давно. Наблюдает
В мене те саме, років 15 а може і більше вони, просто ще раніше не перевіряла, молода була. Зараз 39.
Місячне Сяйво• 08 декабря 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Точно як в мене, дифузновузловий зоб 2 ст. Років 15, а може й раніше, не перевіряла тоді.
Але ще маю гіпотеріоз. Кровоток, хм, а що лікар сказав за це?

Поумничка• 08 декабря 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Вы перенебрегаете котом?! Уж лучше с ним, дурню точно не посоветует. Попробуйте расслабиться и ждите вторника.
Кондуктор троллейбуса• 08 декабря 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Не вините себя, по сути если бы обследовали ничего же не поменялись бы, оно либо есть/появится, либо вы нет
Просто морально проходишь такой поток мыслей, что называется от торга и непринятия, когда забирали результат биопсии (что такого не может быть, наверно это ошибка), желания переделать в другом месте, до поиска виноватых, в 1ю очередь себя и прокручивания в голове цепочки из событий типа вирусов (короны, гриппа которым весной переболели), стресса от переездов за войну и возможных симптомов, которых не замечали…..
Julia-39ce• 08 декабря 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Автор, якщо ви в Києві, то можу вам дати номер узиста, що найточніше по Тірадз визначає і говорить, чи потрібна далі біопсія, інститут ендокринології
Добрий вечір! напишіть, будь ласка, мені в лічку, хочу піти зробити УЗД щз бо у минулому році знайшли вузол, хочу переробити УЗД
Буду дуже вдячна

UPD Вже побачила його контакт у Вашій відповіді автору.
Дякую
Кондуктор троллейбуса• 08 декабря 2023
Ответ дляJulia-39ce
Буду дуже вдячна

Дякую
Добрий, скинула фото, вам відправити номер?
Все, бачу вашу вашу відповідь)
Кумедний ґудзик• 08 декабря 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Вы на гормоне? У вас АИТ ?
Місячне Сяйво• 08 декабря 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Вы на гормоне? У вас АИТ ?
Гіпотеріоз. Так, приймаю еутірокс
Julia-39ce• 08 декабря 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Все, бачу вашу вашу відповідь)
Вже дійшла до фото, зв´яжуся з ним. Дякую дуже
Кумедний ґудзик• 08 декабря 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Гіпотеріоз. Так, приймаю еутірокс
А АИТ есть? Антитела АТПО, АТТГ? И изменения по щитовидке?
Кумедний ґудзик• 08 декабря 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Да, не легко это принять, корона может и появлялась, я свой узел как раз после короны нашла, а до этого я не проверялась вообще
У многих такое, Вы не виноваты совершенно
Вашей дочери это не помешает прожить долгую и счастливую жизнь 🙏🏻❤️
Кондуктор троллейбуса• 08 декабря 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Мы раньше замечали, что она как-будто «кыркает», будто что-то мешает ей толи в горле, то ли ниже где-то, может тогда уже узелок появился…Спасибо огромное! ❤️
Кумедний ґудзик• 08 декабря 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А можете сказать описание пожалуйста, когда поставили 3 ? Как он был описан тот узел?
Дама_из_рекламы• 08 декабря 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Не завжди так. І я в цьому теж переконалася

автор Летюча помилка • 08 декабря 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Дякую вам дуже 🙏
автор Летюча помилка • 08 декабря 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Що це може означати злоякісне утворення, але узіст, до лікаря у вівторок
Кондуктор троллейбуса• 08 декабря 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Дякую вам дуже 🙏
Сподіваюся, у вас просто звичайний вузлик 🙏🏼❤️
автор Летюча помилка • 08 декабря 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Кумедний ґудзик• 08 декабря 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Извините, если вам не сложно можете сказать как был описан узел у вашей дочери, у меня просто тоже 3(
И почему другой узист 4-5 поставил ..что его смутило?
Кружите меня,кружите• 08 декабря 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А ця «пирхота» була постійним симптомом чи час від час появлялась?В мене теж таке буває ЛОр каже фарингіт, щитовидку не перевіряла
Місячне Сяйво• 08 декабря 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Ну він має виключити це на 100%, лікарська пересторога і точність. Так має бути, але вірогідність дуже низька
автор Летюча помилка • 08 декабря 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Спасибо, я мнительная и может быть у страха, глаза велики.. но соберу себя в кучу и пойду проверяться.
Спасибо за поддержку
lilusha2• 16 декабря 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Це на жаль все не точно, доньці спочатку поставили 3, потім 4 в жовтні, в листопаді - карцинома, видалили щитовидку((

У мене теж вузол, сходили переробила узі, ставлять 3, а що там, пізніше знову перероблю
Вибачте. В мене схожа ситуация, ще лежу в хірургії. Спочатку казали тільки половину видалять і все, а тепер видалили все ще і радійод треба, кажуть підстрахуватися. Дочка проходила в вас?
lilusha2• 16 декабря 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Він теж мені робив. А хірург у вас не Гуда, випадково?
автор катерина12009 • 16 декабря 2023
Ответ дляlilusha2
Добрий вечір, вибачте, чи можу я звернутися до вас в особисті? Чи ви мені напишіть якщо не складно), я відкриюся. Здоров’я вам!