vihola• 09 декабря 2023

Заблоковані поляками вантажівки поїхали залізницею

Була тема? Не бачила, хороша новина.
В інтернеті є фото, відео.
Шпетна дівка• 09 декабря 2023
Ще вчора по ТВ обговорювали
Star39• 09 декабря 2023
Только один поезд - это 25 фур, а там их больше 3000 стоит
Kittu2008• 09 декабря 2023
Ответ дляStar39
Нужно 120 поездов всего лишь
СвітланкаОК• 09 декабря 2023
Ще й залізницю заблокують (((
автор vihola • 09 декабря 2023
Ответ дляStar39
Це ви постійно пишете коли прилетіло на парашу, на кримський міст, що тільки три скла розбили, що нічого ніде не пошкоджено?
І одночасно скільки в параші зброї, ракет, солдат, що неможливо її перемогти.
Тобто, завдання кожен навіть маленький успіх українців знівелювати, а велич параші роздути.
Шматочок хмарки• 09 декабря 2023
Бачила відео в телеграм вчора. Там віртуози мабуть за кермом.
автор vihola • 09 декабря 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Ще й залізницю заблокують (((
Думаєте, ляжуть придурки пропарашенські на рейки?
ksusha1155• 09 декабря 2023
Коли вже розблокують? Там стільки товарів((((
СвітланкаОК• 09 декабря 2023
Ответ для vihola
А що їм заважає? Політики і силовики польські не втручаються.
автор vihola • 09 декабря 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Можливо те, що потяг так швидко, як авто пригальмувати не зможе?
СвітланкаОК• 09 декабря 2023
До речі, я уявляю, якби наші люди заблокували б кордон з будь-якою країною Європи. Там би вже такий гвалт піднявся, що нам би все заблокували за добу. Це маленька ілюстрація того, що нас чекає в ЄС. Я раніше підтримувала, але зараз вже відношуся скептично. Нас економічно просто доб‘ють там. В НАТО треба, в ЄС - тільки після того, як ми станемо економічно сильні, щоб могли свої умови диктувати. Хоча нафіг тоді нам той ЄС треба буде…
СвітланкаОК• 09 декабря 2023
Ответ для vihola
Pole• 09 декабря 2023
Ответ для vihola
Авто могли б теж не гальмувати, парочку поляків переїхали, то інші подумали б чи треба воно їм.
Witty• 09 декабря 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Наскільки економічно сильною була (і є) Польща в ЄС? А при прийнятті? Розкажіть усім, як її висосали і добили
Witty• 09 декабря 2023
natali435321• 09 декабря 2023
У Монової в коментах почитала, що кожному протестуючому поляку платять 300євро в сутки(((
Pole• 09 декабря 2023
Ответ дляnatali435321
А ви думали, вони там безкоштовно на морозі стоять?)
автор vihola • 09 декабря 2023
Ответ дляPole
Це вже занадто, ми ж не кацапи вбивати сусідів на їхній землі, навіть якщо вони пропарашенські.
natali435321• 09 декабря 2023
Ответ дляPole
Ні, та ясно що не безкоштовно, але один поляк сказав, що хай там війна подовше буде, а я тут стою, нічого не роблю, а гроші ідуть - от від цього гидко(((
Pole• 09 декабря 2023
Ответ для vihola
Якщо вони вилізли на проїжджу частину, то хто їм доХтор. Так само, якби вони на залізничні рейки лягли.
автор vihola • 09 декабря 2023
Ответ дляWitty
фото
І радість і сльози коли бачиш, як наші бідні люди викручуються і не здаються.
Жули-ули• 09 декабря 2023
Ответ для vihola
Думаю, так.
Але є невеликий нюанс, все таки у поїзда гальма не дуже.
Проблема ж так і лишилась, треба щось думати й далі.
Pole• 09 декабря 2023
Ответ дляnatali435321
Так, ця війна багато гидоти оголила((
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляPole
Не подсказывайте
А то фсб и не парочку могут уложить
И будут уже и польские распятые мальчики
L-i-s-a-92af• 09 декабря 2023
Ответ дляStar39
Краще так,чим ні як.
Молодці-креативно
L-i-s-a-92af• 09 декабря 2023
Ответ для vihola
Саме так
L-i-s-a-92af• 09 декабря 2023
Ответ дляnatali435321
С**и москальські
Star39• 09 декабря 2023
Ответ для vihola
Жаль, что вас пугают реальные цифры. Кстати, за провоз одной фуры Укрзализныця берет 1500 евро
Селик• 09 декабря 2023
Це поїхали порожні фури з України в Польщу.
Valechka-mk• 09 декабря 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Ще й залізницю заблокують (((
Фурам возможно, обычным поездам пассажирским вряд ли