Пригаю-цибаю• 09 декабря 2023
Взутись і одягнутись на 4 тисячі
Гривень. Запросили на ДН і на Хрестини хрещеною, а я не маю чого вдягнути і взути також. Зараз хожу в кросівках і угах, куртка звичайна, ні сукні нічого такого нарядного немає. За час війни з одягу практично нічого не купувала, але я й не виходила в люди. А тепер треба все підряд, і сукня, і ботинки якісь симпатичні, і пальто треба. Я подивилась ціни на взуття і афігєла, бо моїх 4000 вистачить тільки на чоботи. Де мені себе одягнути? В Сінсей як якість одягу і взуття? Там ціни непогані
Сладко-соленая• 09 декабря 2023
Подскажу! Я в прошлом году в Коллинз купила блузочку - 300 грн. Были разные цвета и платье - тоже разные цвета. Платье сейчас покажу.
Очень нормально даже. Не важно, но прилично.
муха в кедах• 09 декабря 2023
Взуття я би купила щось пристойне.
А з одягу немає чогось з літнього у вас, наприклад блузки чи плаття? Тоді можна було б на секонді глянути піджак. Вони не надто зараз ходові, можна щось вибрати.
Коханозадовільна• 09 декабря 2023
Ответ дляСладко-соленая
Ну вы как я прям. Была 55 максимум в самом плохом случае, а сейчас 67. И спортом занимаюсь, но ем много -это проблема. Сейчас сложно одежду подобрать на меня.
И я также. Сдала сахар - высокий, инсулинорезистентность. Жрала шоколадки, дожралась, теперь на диете
Вишня на торті• 09 декабря 2023
Ви впевнені, що з вагою 73 у Вас розмір м-л? В мене вага 65 і я л ношу, а іноді і хл купую....
Домашка• 09 декабря 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
В ССС можна взуття глянути, сінсей помацати
А где у нас ССС? Наш закрылся.
Дуб береза• 09 декабря 2023
На 4 тыс сейчас не то что не разгуляешься, а это вообще ни о чем с нашими ценами. Секонд вам в помощь. А в уггах вполне нормально.
Копили на телефон, его и купите. Это лучше, чем новое шматьё.
Пригаю-цибаю
• 09 декабря 2023
Ответ дляKusalochka
Размер?
Розмір Л, кобилиця ще та я зараз
Чемодан-Вокзал-Майами• 09 декабря 2023
Ответ дляДомашка
А где у нас ССС? Наш закрылся.
По Києву не один, але є і інтернет-магазин
Коханозадовільна• 09 декабря 2023
Ответ дляВишня на торті
У меня 67, в М-ку втискиваюсь) Иногда Л-ка. Но у меня кость мелкая
Пригаю-цибаю
• 09 декабря 2023
Ответ длямуха в кедах
Взуття я би купила щось пристойне.
Плаття є
Пригаю-цибаю
• 09 декабря 2023
Ответ дляКоханозадовільна
В мене щитовидка. Не можна нервувати
Вишня на торті• 09 декабря 2023
Ответ дляКоханозадовільна
А, ну якщо втіскиватись)) я просто не дуже люблю в ’ обліпочку’.
Диви яка я пава!• 09 декабря 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
В мене угі за 300 грн з секенду і хожу я в них 3 сезон, вони не дуже. Ну і плюс хочеться гарно виглядати
можливо, якщо грошей мало,то плаття не сильно святкове купувать..а потім щоб пригодилось..
зараз мене тут заплюють. але б я взагалі б купила якийсь блузон, і натягла джинси.
Домашка• 09 декабря 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Розмір Л, кобилиця ще та я зараз
Это нормальный размер средне статистической женщины. Прям таки кобылица.
Пригаю-цибаю
• 09 декабря 2023
Ответ дляБолтушка Му
Джинсы, свитер, не?
Обувь, да, собака, дорогая, пипец.
Думала й таке. Але як в церкву в штанях піду
Сладко-соленая• 09 декабря 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Вот. Коллинз платье 600 грн.
Не судите строго. На 67 кг не так легко подобрать. Расцветки разные от бежевых, зелёных, жёлтых, чёрных до тигровых.
Пригаю-цибаю
• 09 декабря 2023
Ответ дляВишня на торті
В кофти свої я ще влізаю) а джинси так Л
Домашка• 09 декабря 2023
Ответ дляСладко-соленая
Вот. Коллинз платье 600 грн.
Какой у вас рост?
Можу брикнути• 09 декабря 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Розмір Л, кобилиця ще та я зараз
Нога який розмір?
Анонім-ка• 09 декабря 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Та ні, але в мене все таке спортивне, то штани то лосини ношу, кроси.
Платье купите и все
Пригаю-цибаю
• 09 декабря 2023
Ответ дляДомашка
Ну я до такої себе не звикла, це одна з причин чому я нічого собі не купувала новенького, все чекала, що схудну)
Пригаю-цибаю
• 09 декабря 2023
Ответ дляАнонім-ка
Платье купите и все
Так дивлюсь в резервед є красиві сукні і ціни більш-менш нормальні
Пригаю-цибаю
• 09 декабря 2023
Ответ дляСладко-соленая
Вот. Коллинз платье 600 грн.
Якби мені в місто поїхати та пройтись по магазином, було б добре, але мабуть не виберусь до того часу.
Коханозадовільна• 09 декабря 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
В мене щитовидка. Не можна нервувати
У меня тоже гипотериоз)
Сладко-соленая• 09 декабря 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Вот качество ближе.
Для такой цены шикарное. И блузки тоже такого качества.
Ms. Доброта• 09 декабря 2023
Лучше обувь берите покачественнее, а одежду попроще. Посмотрите одежду в Синсей, ЛС Вайкики, ДеФакто, Терранова. Это все дешевая одежда, если хорошо поискать там можно найти достойные вещи.
Коханозадовільна• 09 декабря 2023
Ответ дляВишня на торті
Ну это я так написала. М-ка нормально подходит из европейских размеров. Если китай, то там, Л-ХЛ нужно.
Пригаю-цибаю
• 09 декабря 2023
Ответ дляMs. Доброта
Дякую за пораду. Буду шукати