Вот Она Я• Изменено 11 декабря 2023

Листування з покупцем ввечорі. Ви дописуєте чи...

Листуюсь з покупцем ввечорі, швидко пише- я відповідаю. Бачу- що вже час своїми ділами займатися -вимикаю телефон. 21 година. Моє право. Не магазин.

Чи то я повинна закінчити розмову так:- завтра продовжує з вами листування; чи то тихо (як і самі покупці люблять) - вийти з чату і все?

Питання глупе, я знаю.
Всі таки вумні.
Ну а я не в темі.
Бо зі мною продавці не цяцькаються і просто відписують тоді- коли їм зручно, тож висновки зробити не можу.

Дякую.
Результат:
вже голосів: 103
56 (54.37%) Повідомити-що відпишете завтра
47 (45.63%) Тихо вийти з чату
Цикавенная• 11 декабря 2023
Проблеми в людей.... Такі серйозні
ОноВамнадо• 11 декабря 2023
можете не объяснять.
просто выйти из чата
Тихомандражная• 11 декабря 2023
глупе, вумні
Додекаэдр• 11 декабря 2023
Вважаю, що потрібно відповідати. Якщо не виходить, то вибачаюсь і кажу, що наразі не вдома.
Акуна_Матата• 11 декабря 2023
Нормальные продавцы пишут дам замеры через час или завтра утром, в понедельник - сейчас не дома. Приблизительно так, к примеру.
Доль Чекомбана• 11 декабря 2023
Я бы не выходила из чата, а закончила разговор (’бежать по делам’ это отмаза, как для меня, если бы что-то реально срочное было, Вы бы тему вряд ли создали).
Пугачиха• 11 декабря 2023
Если бы это был именно разговор (а не переписка один ответ в час), я бы написала, извините, не могу сейчас продолжать переписку, напишу завтра. Для меня странно просто перестать отвечать. Это как на улице вы с человеком разговариваете, разворачиваетесь посреди разговора и уходите.
Маурита• 11 декабря 2023
Залежить від того на чому зупинились в переписці. Можна вийти тихо, можна відповісти, що завтра.
Мальчун-задирун• 11 декабря 2023
Або не відповідати ввечері і перенести всі переписи на завтра в робочий час. Або якщо почала вже то сказати, що завтра відпишуся.
З боку покупця якось дивно виглядає, активний діалог і тут бац, друга сторона пропала. Ау..
Така бойова Я• 11 декабря 2023
Автор, потрібно вести діалоги ввічливо і закінчувати бесіду ввічливо. Неввічливо, бачачи, що йде діалог, людина в мережі, і просто вийти, не сказавши ні слова.
Дон Пэдро• 11 декабря 2023
я відповідаю коли можу, можу й о 3 годині ночі відповісти, можу вдень не відповідати, якщо занята, не бачу проблем

а от ввічливість має бути обов’язков
Баба Йога• 11 декабря 2023
Я отвечаю в любое время, если вижу сообщение
Спасибо, что есть покупатели
Снежнакомка• 11 декабря 2023
Цяцькатись і непотрібно. Коректно напишіть: якщо у вас більше немає запитань, то надобраніч вам
автор Вот Она Я • 11 декабря 2023
Ответ дляПугачиха
В том то і справа- що я не знаю- бажає ще зі мною листуватися покупець. Бо я на всі питання відповіла (які були мені поставлені) і вийшла з чату.

Одне діло- коли щось питають - а треба доп фото чи заміри, а зараз вечір і я точно цього робити не буду. Тоді так- я відповім коли саме надам їй необхідні дані і спитаю чи буде актуальне це? (бо може людині треба зараз, а я зможу лише завтра; коли я завтра увійду в чат- я побачу її бажання- що вона чекає чи не потрібно). Якось сумбурно
автор Вот Она Я • 11 декабря 2023
Ответ дляБаба Йога
Спасибо, что есть покупатели
Я теж так робила, навіть вночі.
Але це втомлює.
Вирішила на себе час давати, без дьорганія.
автор Вот Она Я • 11 декабря 2023
Ответ дляТака бойова Я
Дякую.
Це так, чому і питаю.
автор Вот Она Я • 11 декабря 2023
Ответ дляМальчун-задирун
В мене таке було і не раз.
Я питаю - відповідають, потім бац- відповіді вже завтра без попередження.
автор Вот Она Я • 11 декабря 2023
Ответ дляМаурита
Теж так вважаю.
Просто якщо всі питання оговорені на даний час- то якось буде дивно від продавця чути- на добраніч. Я ж хочу ще оговорити якісь питання, там по доставці і т.д. а мені на добраніч.
Напланетянка• 11 декабря 2023
Заканчиваю разговор какой-то осмысленной точкой. Например, фото вышлю завтра с утра и тд
Оно само купилось• 11 декабря 2023
просто виходьте з чату. робочий час закінчено. а зранку відповісте. бо я якось була відповіла на свою голову на 5 хв пізніше після закінчення робочого часу. так цей *клієнт* мене ще пів години маринував, з тих пір - ні-ні. та і нащо воно мені, якщо на наступний день інша колега на зміну заступа.
Пилосмок працює• 11 декабря 2023
Я очень часто имею время поискать то, что мне нужно уже лёжа в кровати, в 12 ночи. Тогда же и спрашиваю, что-то уточняю. Ответы сразу и не жду) когда продавец увидит, тогда и ответит) зачем меня предупреждать, ответите когда будет удобно, я же не перед вами стою в магазине)))
Обращеница• 11 декабря 2023
Ответ дляВот Она Я
Я теж так робила, навіть вночі.
Але це втомлює.
Тогда так и напишите, что ответили на все вопросы и если возникнут еще, дадите ответ завтра. И пожелать спокойной ночи)
Обращеница• 11 декабря 2023
Ответ дляВот Она Я
Теж так вважаю.
Так все вопросы решены, вы писали ранее.
Прилипало• 11 декабря 2023
Что за привычка не делать тыц или свой ответ?

Поступаю так,как хотела бы что б поступили со мной.
А изначально везде пишу,что переписка до 21.00, отправка не ранее чем на следующий день
No problems• 11 декабря 2023
Наскільки вам важливо продати товар, от вам відповідь
Мені треба дуже і біжу перед роботою на 8 на пошту і листуюся до ночі
бювет_в_обед• 11 декабря 2023
сказать, что поздно, завтра продолжите общение
МашМааш• 11 декабря 2023
Все зависит от того, насколько я хочу продать вещь и а каком состоянии диалог.
Если спросили замеры, а поздно, то пишу, что сделаю завтра. Или не пишу если продать не важно.

Тут же вопрос только в том, насколько вам эта продажа нужна
Маурита• 11 декабря 2023
Ответ дляВот Она Я
В мене таке було і не раз.
Якщо пропадають після 21.00, то я як покупець не бачу нічого дивного в цьому. Продавець також людина і має право на відпочинок.
Нульовий сантиметр• 11 декабря 2023
Это покупатель может тихо выйти из чата, а продавец должен отвечать (если заинтересован в продаже). Если продавец просто тихо уходит, он у меня автоматом в бан попадает.