Говорю відверто• 16 декабря 2023

Який препарат магнію дійсно ефективний для спокою і хорошого сну?

Купила на iherb бісгліцинат мангію, який всі хвалять. Та й дорожчий він від інших. Приймаю вже пару тижнів, результату не помітила(
Потішаюся• 16 декабря 2023
Ответ дляГоворю відверто
400 мг.
Не знаю, як правильно розподіляти. Хтось приймає на протязі дня, а хтось вечором всю дозу
Ввечері приймайте. Для цікавості , пошукайте інформацію які вітаміни коли приймати. Зранку або на протязі дня-ви будете сонні, мляві. На собі відчула

Инстагра_мерша• 16 декабря 2023
Ответ дляПотішаюся
Не вечером , а именно перед сном магний нужно принимать. Выпили и легли спать.
автор Говорю відверто • 16 декабря 2023
Ответ дляПотішаюся
Дякую
ТатьянаИгоревна• 16 декабря 2023
Я пила Панцикор бо препарати з віт.В мені не можна. Мені допомагав.
Але потім виявилось, що у мене низький феритин та віт.Д. Зараз приймаю препарат залаза та Декрістол. спати почала набагато краще. Магній вже не приймаю.
автор Говорю відверто • 16 декабря 2023
Ответ дляТатьянаИгоревна
І в мене низький ферритин. Який преп. Заліза вам призначили?
ТатьянаИгоревна• 16 декабря 2023
Ответ дляГоворю відверто
Спочатку я пила сироп Гемоферон. Але мені незручно в такому вигляді, хоча він дієвий. перейшла на хема-плекс.