Самоучка• 18 декабря 2023

Як самостійно зробити гарний "здоровий" фарш?

Щоб не впливало погано на підшлункову, на вагу - що краще брати в умовах великого міста? Індичка? Які запчастини? Чи знімати шкіру?
Крим мій• 18 декабря 2023
Я беру нежирную свинину или курицу (филе) и кручу сама, ещё на старой ручной мясорубке

Крию матом страшно• 18 декабря 2023
Індичка також вирощується на лютих гормонах,як і курка і все інше. Шукайте домашню. Люблю свинний фарш,лопатку,,зрізати більшу частину жиру. Наблендерити велику цибулину і булочку малятко на воді
БершкомангоЗар• 18 декабря 2023
Вчера делала в соотношении 1:1 нежирная свинина и филе индейки. Жирное не люблю. Кожу никогда не кручу, там много холестирина.
Крию матом страшно• 18 декабря 2023
Підшлункова і вага- то треба виключити момент обсмажування. При обсмажуванні котлета набирає жиру і калорійність злітає до хмар. Запікати на пергаменті,но тоді не такі соковиті.
Снегурочко• 18 декабря 2023
Я шкуру вобще всегда снимаю и выбрасываю, даже когда запекаю. А вы ее в фарш собрались положить? Это ж не столовка общепитовская, где кладут все что осталось, после того как себе растащили по домам.
Любимка-анонимка• 18 декабря 2023
Ответ дляКрию матом страшно
І домашню - потрібно точно знати чим годували. У мачухи в селі багато хто вирощує кур, індиків на продаж. Майже всі використовують готовий корм з ’цікавим складом’. Бо простий корм робить м´ясо жорстким, особливо якщо кури на вільному вигулі.
Moon shine• 18 декабря 2023
курка,індичка.шкура знімається. ще телятина,яловичина.свинина- під забороною

Птица секретарь• 18 декабря 2023
Я схудла, їла все. Неважливо як ви ту котлету приготуєте, головне, щоб не 10, а 2 на день з салатом
бифидобактерияЖоржик• 18 декабря 2023
с любого мяса можно но только на пару
Твоя космішна• 18 декабря 2023
Удалено администрацией...
Каляка маляка• 18 декабря 2023
Куриное филе, яичные белки, овсянка, лук, специи. Блендером перебить и на пергаменте или в духовке, или в сковороде. Под пергамент немного воды налить.
Ну ниче се• 18 декабря 2023
Ответ дляКрию матом страшно
не смешите, можно подумать ’домашние’ выращиваются по другому.