БезникаяЯ• 20 декабря 2023

Чи обовʼязково 24 робити пісний стіл?

25 на Різдво ми всі не зберемося тому батьків кличемо на Свят вечір.
Вже думаю що готувати 😱🤷‍♀️
Ну вареники, пампушки , кутя , квасоля , гриби ,риба різна ( взагалі ж риба не пісна) але бабуся завжди готувала…
Короче що готувати 😔
Чоловік взагалі хоче голубці
Советчица Года• 20 декабря 2023
Ви піст різдвяний тримали?

Ашолюдискажуть• 20 декабря 2023
Не обов´язково.
Колишня муза• 20 декабря 2023
Ще салати якісь зробіть, капусту тушену можна, є купа страв пісних.
Викачую яйцями• 20 декабря 2023
Пиріжки картопляні з капустою, квашені яблука, помідори. Борщ пісний з сушеними грибами, салат з пекінської капусти з огірком, авокадо, зеленню, вареники з картоплею і підлива грибна , вінегрет. Ось , згадала.
Запечені перець, морква, картопля, гарбуз з цибулею в олії зі спеціями запекти в рукаві кусочками- смачно.
Ганцю в кєдах• 20 декабря 2023
Пісні голубці, запечені овочі, буряк варений, пиріжки, тушена капуста, свіжа капуста ( або листя салату/ рукола.. )
Твоя подружайка• 20 декабря 2023
Якщо не релігійні і піст не тримали, то необовʼязково. Бог не накаже
Силиконочка• 20 декабря 2023
Я буду готувати все те, що і до святкового столу, бо ми піст не тримаємо. Теж батьків запрошуємо.

Щастя-здоровля• 20 декабря 2023
якщо ви піст до цього не тримали, то навіщо вам це робити, щоб було? в цьому немає ніякого сенсу. В різдвянний піст можна рибу, але напередодні Різдва ні, навіть олію не можна. в цей день віруючі люди на службу вечірню йдуть
ГороховаЯ• 20 декабря 2023
Бабуся завжди всіх родичей збирала 25-го саме для нормального стола з м´ясом, вона тримала піст і була віруюча
hrystia• 20 декабря 2023
На Святвечір тільки пісний стіл. Як можна в цей день готувати не пісні страви?

Чому риба не пісна? Голубці можна зробити пісні.