Глаза_в_3_карата• 21 декабря 2023

Дівчат, є качка, 3 кг.. допоможіть

Заморожена
Ніколи не готувала саме щоб цілу качку
Електрична духовка
Дайте рецепт для чайникиків
Дяка
iriiiiiiin• 21 декабря 2023
Ответ дляБанан-барабан
Сіль,перець,всередину яблука
И ещё апельсин

Лукава Кішка• 21 декабря 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
В мене не має мульти
Я знаю, що люди якось маринують до запікання, може хтось порадить
Відрізаєте хвостик з залозами.
Викидаєте.
Замочуєте качку в холодній солоній воді на 3 години.
Потім воду зливаєте робите проколи по грудці на ніжках і гарно натираєте спеціями.
Обжарюєте до скоринки з двох сторін.
Далі або половинки кислих яблук,або крупа - фаршируєте.
1.5 годин в духовці в гусятниці під кришкою.
Мясо соковите й мякеньке,навіть бабуся з протезами в роті їсть залюбки
Жертва интернета• 22 декабря 2023
Ответ дляПоросенка
Для мене після 3х годин запікання качка всеодно тверда. Краще вже в мультиварці протушити, а потім запекти до скоринки.
Якщо ЇЇ пекти в рукаві, то зовсім вона не тверда, завжди печу 3 години при 180 градусах, виходить м´якенька і смачна.
автор Глаза_в_3_карата • 22 декабря 2023
Ответ дляЖертва интернета
Дякую
А замочуєте на ніч у воді ?
Чи ні ?
Жертва интернета• 22 декабря 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Дякую
А замочуєте на ніч у воді ?
Чи ні ?
Я прямо заморожену кладу у відро з підсоленою водою на ніч. Потім натираю сумішшю перець+сіль всередині і ззовні. Всередину кладу апельсин порізаний, зі шкіркою, яблука і зубчики часнику. Засовую в рукав, тільки обов´язково грудкою до низу, тоді вона пропечеться добре. Ставлю в холодну духовку, вмикаю на 180 градусів у режимі верх-низ і печу 3 години. Завжди виходить ніжна, смачна і з рум´яною скоринкою.
Ответ дляЖертва интернета
О дякую 🙏
А режим верх низ з вентилятором ?
Жертва интернета• 22 декабря 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
О дякую 🙏
А режим верх низ з вентилятором ?
Без вентилятора. І рукав не розрізайте, вона зарум´яниться і в ньому. І ставте на низ духовки десь на 2 рівень.

Ответ дляЖертва интернета
Щасливого Вам Різдва
Жертва интернета• 22 декабря 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Щасливого Вам Різдва
Дякую, Вам також! Бажаю, щоб качка була смачною
mikshyta• 23 декабря 2023
Ответ дляПоросенка
Жалко. Може тоді дійсно в рукаві довго, щоб протушкувалась.
А як 3-х кілограмову качку засунути в мультиварку?😳
mikshyta• 23 декабря 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Блін. Чому смішно ? Поясніть
Тому що це як мертвому припарки, вона не промаринується зовсім. Я на ніч замочую в солоному розчині (у велику миску наливаю воду, додаю багато солі і замочую качку) і лише так вона рівномірно просолена. Потім обсипаю її, щоб була сухою, змащую спеціями і відправляю ще годин на 10-12 в холодильник маринуватися.