Глаза_в_3_карата• 21 декабря 2023
Дівчат, є качка, 3 кг.. допоможіть
Заморожена
Ніколи не готувала саме щоб цілу качку
Електрична духовка
Дайте рецепт для чайникиків
Дяка
Ніколи не готувала саме щоб цілу качку
Електрична духовка
Дайте рецепт для чайникиків
Дяка
Лукава Кішка• 21 декабря 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
В мене не має мульти
Я знаю, що люди якось маринують до запікання, може хтось порадить
Відрізаєте хвостик з залозами.
Викидаєте.
Замочуєте качку в холодній солоній воді на 3 години.
Потім воду зливаєте робите проколи по грудці на ніжках і гарно натираєте спеціями.
Обжарюєте до скоринки з двох сторін.
Далі або половинки кислих яблук,або крупа - фаршируєте.
1.5 годин в духовці в гусятниці під кришкою.
Мясо соковите й мякеньке,навіть бабуся з протезами в роті їсть залюбки
Викидаєте.
Обжарюєте до скоринки з двох сторін.
Жертва интернета• 22 декабря 2023
Ответ дляПоросенка
Для мене після 3х годин запікання качка всеодно тверда. Краще вже в мультиварці протушити, а потім запекти до скоринки.
Якщо ЇЇ пекти в рукаві, то зовсім вона не тверда, завжди печу 3 години при 180 градусах, виходить м´якенька і смачна.
Глаза_в_3_карата
• 22 декабря 2023
Ответ дляЖертва интернета
Дякую
А замочуєте на ніч у воді ?
Чи ні ?
А замочуєте на ніч у воді ?
Чи ні ?
Жертва интернета• 22 декабря 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Дякую
А замочуєте на ніч у воді ?
Чи ні ?
А замочуєте на ніч у воді ?
Чи ні ?
Я прямо заморожену кладу у відро з підсоленою водою на ніч. Потім натираю сумішшю перець+сіль всередині і ззовні. Всередину кладу апельсин порізаний, зі шкіркою, яблука і зубчики часнику. Засовую в рукав, тільки обов´язково грудкою до низу, тоді вона пропечеться добре. Ставлю в холодну духовку, вмикаю на 180 градусів у режимі верх-низ і печу 3 години. Завжди виходить ніжна, смачна і з рум´яною скоринкою.
Глаза_в_3_карата
• 22 декабря 2023
Ответ дляЖертва интернета
О дякую 🙏
А режим верх низ з вентилятором ?
Жертва интернета• 22 декабря 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
О дякую 🙏
А режим верх низ з вентилятором ?
Без вентилятора. І рукав не розрізайте, вона зарум´яниться і в ньому. І ставте на низ духовки десь на 2 рівень.
Глаза_в_3_карата
• 22 декабря 2023
Ответ дляЖертва интернета
Щасливого Вам Різдва
Жертва интернета• 22 декабря 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Щасливого Вам Різдва
Дякую, Вам також! Бажаю, щоб качка була смачною
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Блін. Чому смішно ? Поясніть
Тому що це як мертвому припарки, вона не промаринується зовсім. Я на ніч замочую в солоному розчині (у велику миску наливаю воду, додаю багато солі і замочую качку) і лише так вона рівномірно просолена. Потім обсипаю її, щоб була сухою, змащую спеціями і відправляю ще годин на 10-12 в холодильник маринуватися.