Глаза_в_3_карата• 21 декабря 2023

Дівчат, є качка, 3 кг.. допоможіть

Заморожена
Ніколи не готувала саме щоб цілу качку
Електрична духовка
Дайте рецепт для чайникиків
Дяка
Банан-барабан• 21 декабря 2023
Сіль,перець,всередину яблука

автор Глаза_в_3_карата • 21 декабря 2023
Ответ дляБанан-барабан
Сіль,перець,всередину яблука
І режим ? Час запікання ?
КокоСина• 21 декабря 2023
Перш за все відрізати сраку. Бо в ній є залоза, яка дає неприємний запах при готовці
Оля_с_киркою• 21 декабря 2023
Мені віддайте
Банан-барабан• 21 декабря 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
І режим ? Час запікання ?
У всіх різні духовки, точного часу я не скажу, самі побачите.
Градусів 180
Ответ дляКокоСина
💪
Поросенка• 21 декабря 2023
Для мене після 3х годин запікання качка всеодно тверда. Краще вже в мультиварці протушити, а потім запекти до скоринки.

КошкинДом• 21 декабря 2023
Замариновать в специях и соевом соусе, можно меда добавить, если любите. Оставить не несколько часов. Дольки яблока внутрь, в рукав и запекать часа 2 потом разрезать и еще минут 20 до золотистой корочки.
КокоСина• 21 декабря 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
І режим ? Час запікання ?
На 180 годину, потім на 130 ще дві години томити . Качка має бути в рукаві
Алесс• 21 декабря 2023
Я б в рукаві запекла.
Спеції ,сіль обмазати, всередину яблука чи апельсини. Можно грудку наколоти шприцом спеціями с апельс соком.
Темпа 180, десь 1.5 години.

Тільки спочатку розморозьте. Бо я не знаю який ви чайник.
Я бачила різних)
Ответ дляПоросенка
В мене не має мульти
Я знаю, що люди якось маринують до запікання, може хтось порадить
Поросенка• 21 декабря 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
В мене не має мульти
Жалко. Може тоді дійсно в рукаві довго, щоб протушкувалась.
Ло Шарик• 21 декабря 2023
Вот по этому рецепту недавно делала первую в своей жизни утку. Очень понравилось. Сегодня купила ещё 2 утки, буду снова по этому рецепту запекать на новый год и Рождество.

https://www.say7.info/cook/recipe/1168-Utka-zapech...
Ответ дляАлесс
Я б в рукаві запекла.
Темпа 180, десь 1.5 години.

Я бачила різних)
Дякую
Планшетница• 21 декабря 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
В мене не має мульти
Это зависит от породы самой утки. Иначе только тушение очень очень долгое. Никакой маринад её не сделает нежной
Задолбулька• 21 декабря 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
В мене не має мульти
Не треба качку маринувати. Вище писали, сіль, перець. Фаршировка за бажанням. В утятницю засуньте і томіть, буде дуже ніжна.
Алесс• 21 декабря 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
В мене не має мульти
Маринад довго заходе в мясо. Краще проколіть шприцем.
Вода+гірчиця+спеції+мед+соев соус. Можно пиво. Настоїться,процедіть і коліть всюди
Задолбулька• 21 декабря 2023
Ответ дляЛо Шарик

Смішно читати про маринад. 10 хвилин).
Ло Шарик• 21 декабря 2023
Ответ дляЗадолбулька
Смішно читати про маринад. 10 хвилин).
У меня сутки мариновалась)) и я без имбиря делала. Не люблю его

Ответ дляЗадолбулька
Смішно читати про маринад. 10 хвилин).
Блін. Чому смішно ? Поясніть
Задолбулька• 21 декабря 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Блін. Чому смішно ? Поясніть
Бо за десять хвилин, ще й через шкіру не може бути ніякого маринування. Просто змащена шкіра.
Ответ дляЗадолбулька
Ага . Дякую
Крошка Jill• 21 декабря 2023
Ответ дляКошкинДом
Тільки на ніч залишаю
КокоСина• 21 декабря 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ага . Дякую
Робіть шприцом їй уколи з маринаду і все. Не треба довго маринувати
сама себе прекрасная• 21 декабря 2023
Автор готувала і качку і гуся неодноразово.
Зробіть маринад: мед, соєвий соус, сок апельсину, гірчиця.
Наберіть спеціями, сіль (не перебільшіть)
Нехай маринується ніч точно, перевертайте її.
В рукав, яблука туди запихніть))
В духовку на годин 2-3 градусів 150-160.
При 180 бистро зажарится, але буде не мʼяка.
Тобто треба «томити» її.
Ответ длясама себе прекрасная
В рукав, яблука туди запихніть))
Тобто треба «томити» її.
Наче дошло
Дякую
Сірничок• 21 декабря 2023
Я на добу або на ніч вимочую в воді з сіллю, і качку і індика, потім натираю хто чим любить, всередину яблука з чорносливом і випікаю приблизно 3 години десь на 200-220 градусів
Ответ дляСірничок
Ого . Температура
Кров з молоком• 21 декабря 2023
Разморозить
Отрезать жопку
Отрезать нижнюю часть крыльев (сухую часть без мяса)
Помыть снаружи и внутри, просушить салфетками
Натереть солью и перцем
Убрать в холодильник мариноваться на сутки
Через сутки достать, натереть апельсиновой цедрой, проколость хаотично зубочистками и поставит в холодильник мариноваться дальше, можно ещё на сутки или на 12 часов
Достать, замкнуть во внутрь зеленые и твердые яблоки и 2-3 кусочка апельсинов
Засунуть в рукав для запекания и в духовку, разогретую на 200 градусов
Выпекаем так 30минут
Снижаем температуру до 180 и выпекаем следующие 30минут
Снижаем на 160 и выпекаем 30 минут
Поднимаем на 180 и выпекаем 30 минут
Поднимаем на 200, разрезаем рукав и запекаем 20 минут на 200 и 10 минут на гриле( тоже при 200градусов)
То есть, общее время запекания 2,5 часа
Когда разрежете рукав, то фольгой обмотайте кости ножек, чтобы они не горели
Кров з молоком• 21 декабря 2023
Ответ дляЗадолбулька
Смішно читати про маринад. 10 хвилин).
100%
😂Все шеф-повара лохи по 2 суток маринуют