Біток чи ефір?• Изменено 24 декабря 2023
Болять груди, заспокойте..
Дівчата, почну з того, що 25.10 цього року була на УЗД, поставили навіть Bi rads 1. Тобто абсолютно відсутність патології.
Через 2 тижні після УЗД, тобто за 13 днів до місячних починають дико боліти соски. Думаю, ок. На місячні. Місячні пройшли, соски болять досі, уже місяць ок. Ладно, овуляція. Овуляцію теж пройшла, соски болять з обох сторін, а наче мені грудочка під соском якась з одного боку чоловік нічого не нащупує.
Сьогодні придавила, капля прозора виділилась, з обох сосків.
Намагаємося завагітніти, але місячні були в період болі грудей..
І УЗД недавно. Що робити(( бігти по тест, на УЗД чи чекати наступні М, щоб зробити УЗД?
Дай подивлюся• 24 декабря 2023
А врач что говорит?
Меня направляли на анализы, пролактин и ещё не помню какие.
У меня была дисгормонональная мастопатия. По УЗИ все ок было.
Біток чи ефір?
• 24 декабря 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Ну то тест робіть)
Але місячні були 2 тижні тому, тобто уже після початку болі в грудях..і до наступних 2 тижні
Біток чи ефір?
• 24 декабря 2023
Ответ дляДай подивлюся
А врач что говорит?
Не була в лікаря, коли груди почали боліти. Була за 2 тижні до початку болей. Тоді ще було все ок
Дай подивлюся• 24 декабря 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
У меня груди постоянно болели, как перед месячными боль.
Дай подивлюся• 24 декабря 2023
Вам к врачу надо.
Осмотр могут не проводить, если вы были недавно. Вас отправят на анализы и возможно узи органов малого таза. Эти анализы в определенные дни цикла сдаются.
Мрію про пончик• 24 декабря 2023
беременности нет, но есть выделения - надо минимум пролактин идти сдавать
Біток чи ефір?
• 24 декабря 2023
Чи могло там щось страшне за місяць утворитися ? Так страшно 😭
Едимнаморе• 24 декабря 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Рідина прозора?
А якщо біло-жовта?
і не кожного разу, а іноді при натисканні
интайм_не_предлагать• 24 декабря 2023
Ответ дляЕдимнаморе
А якщо біло-жовта?
Ви не вагітна? Бо в мене так було в перший тиждень при вагітності, ще до затримки, а тільки з одної залози, чи з двох?
Біток чи ефір?
• 24 декабря 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Ну то тест робіть)
Не вагітна( тест з 1 полоскою
Едимнаморе• 24 декабря 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ні. Значить пролактін не в нормі, хех..