хутряна володарка• 29 декабря 2023
Что будете дарить дочкам на НГ?
5-7 лет? Поделитесь)
курасаны• 29 декабря 2023
3д ручка и набор стержней, монополию, подарочек с конфетами и маленькую мягкую игрушку. Дочке 8лет
Бавовнятий Пупс• 29 декабря 2023
Набір для творчості. Вже на Миколая і на ДН 15 грудня дуже багато всього надарували їй, то тут вже чисто символічно
Мания-Величия• 29 декабря 2023
гончарний круг, працює від юсб, можна лепити чашечки, мисочки і розмалбовувати
Мания-Величия• 29 декабря 2023
введіть в гуглі ’гончарний круг дитячий’, їх купа на промі, розетці, я брала через ФБ за 600 з чимось грн