Пожарник• 01 января 2024

Может кто не видел то есть петиция про отсрочку 3 группи

https://petition.president.gov.ua/petition/214200
Iryska kr• 01 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Третьей группы? Прекрасно представляю
Інваліди третьої групи є різні
олена олена• 01 января 2024
Ответ длянюшка2015
Тоді вже пізно буде. Ніхто законів у нас не скасовує.
Так може ви підпишете петицію, щоб мій за два роки отримав хоч одну ротацію, а ваш його хоч ненадовго підмінив? Як вам ідея для петиціі?
Шановні дружини підюбочників, фіктивних інвалідів і тд , до вас одне прохання - майте совість
МиссКаприз• 01 января 2024
И кого человек, имеющий инвалидность должен защищать - вот этих злых неудовлетворенных теток? Тьфу! Всех ненавидите! Гори и хата соседа!
нюшка2015• 01 января 2024
Ответ дляолена олена
Я б підписала якби Ви скинули. Але у Вас занадто злий язик.
Я за те щоб законів дотримувались, будь яких.
олена олена• 01 января 2024
Ответ длянюшка2015
Я теж за дотримання законів. На цьому і попрощаємося
Леска• 01 января 2024
Ответ дляолена олена
Ну жили інваліди 3 групи в Україні, працювали, їх не мобілізували. Нікуди їхати не збиралися. І далі будуть так жити, економіку країні піднімати, нічого для них не міняється. В чому трагедія?
В тому що по новому закону , а що його приймуть я не сумніваюся, інваліди 3гр вже можуть бути мобілізованими
олена олена• 01 января 2024
Ответ дляЛеска
Ні, не можуть
Леска• 01 января 2024
Ответ длянюшка2015
Не отримають відстрочки по новому законопроекту.
Всі якихось дурників ліплять,
олена олена• 01 января 2024
Ответ дляЛеска
Всі якихось дурників ліплять,
А найбільшого - ліпить автор теми)
Kapibaru• 01 января 2024
🤦‍♀️Люди ви самі себе чуєте? Хіба це нормально радіти з цього? Спочатку основним ворогом були ті, хто виїхали за кордон тепер інваліди і багатодітні. І хоча з багатодітними я теж вважаю що тут трохи дискримінація є, то з інвалідами? 3 група це дурниці? Серйозно? Не хочете кожна собі по такій? Ви не знаєте як в нас важко вибити ту інвалідність справжнім інвалідам? А 1 група це не лише лежачі, наприклад пацієнти на діалізі теж 1 група, і деяких ви навіть не відрізните у натовпі від здорових. Та бляха, ВЛК і хлопців без ніг ніяк списати не можуть. А звичайні люди без кінцівок той злощасний МСЕК мають постійно проходити. І якби у нас все було по чесному, ніхто б не нив. У моєї сестри забрали чоловіка з великим мінусом по зору, казали буде в постачанні, а відправили в штурмовики. І як після такого не нагнітати? Сьогодні ти інвалід 3 групи, а завтра тобі її не продлили і відправили в штурмовики? Хіба це не кидання на вірну смерть? Так шкода всіх! Але у здорового шансів вижити трошки більше чим у кульгавого, сліпого чи ще якогось. І для мене неприпустимо, коли влада викручує закон або чинить беззаконня, про таке не потрібно мовчати. Для чого був майдан? Для того щоб ми знов позатикали роти?
олена олена• 01 января 2024
Ответ дляKapibaru
Ви дуже надривно все написали. Але ніхто інвалідів не мобілізує і не планує. Поки що мова йде лише про законопроект, в якому йдеться про невиїзд за кордон. В чому трагедія, поясніть?
МиссКаприз• 01 января 2024
Ответ дляолена олена
Ви взагалі про що? До чого тут невиїзд закордон до законопроєкту, який регулює мобілізацію?
В тексті йде мова про те, хто має право на відстрочку від мобілізації, а не має право виіїзджати закордон! Ви розберіться у питанні, а не пишіть дурниці!
Kapibaru• 01 января 2024
Ответ дляолена олена
З інваліда 2 групи легко зробити інваліда 3 групи. А 3 можна взагалі не дати. Якщо інваліда 3 групи не випускати, то що з ним робитимуть? І питання в законі саме про відстрочку. Це питання часу коли його мобілізують. Багато людей просто не роблять собі інвалідність. І багато інвалідів їздить просто лікуватися. Зараз як раз період подовження інвалідності. Тобто ті хто виїхав, щоб продовжити інвалідність мають вернутися.
олена олена• 01 января 2024
Ответ дляМиссКаприз
А ви читали, про що автор пише?
МиссКаприз• 01 января 2024
Ответ дляолена олена
А ви читали, про що автор пише?
Саме автор? Ви відповідали на коментар Kapibaru і суть вашого коментаря- це суцільна дурниця.
В законопроєкті не має жодного слова, повʼязаного з виїздом закордон. Це по-перше. По-друге, даний закон повністю порушує Конвенцію про права осіб з інвалідністю, яка набрала чинності в Україні у 2010 році. По-третє, наразі ситуація на кордоні:

💁‍♂️ Офіційна, незалежно від фактичних обставин (зазначається у постанові),- особа не надала на прикордонний контроль документи, що підтверджують підставу для виїзду за кордон в умовах правового режиму воєнного стану.

💁‍♂️Фактична (чого не пишуть у постановах про відмову) - відсутність військово-облікового документа з відміткою про відстрочку по статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».
До правил перетинання державного кордону громадянами України, що затверджені постановою КМУ від 27 січня 1995 р. № 57, відповідно, і до встановлених нею переліків документів, що підтверджують наявність підстави для перетину, не вносилося жодних змін. Далеко не у всіх випадках згадана постанова вимагає надання військово-облікових документів і необхідності попереднього оформлення відстрочки.
Така ж позиція підтримується на гарячій лінії ДПСУ.

У людей тільки один вихід - подавати до суду! А це все час та гроші. А час наразі не на руку, бо 10 січня вже почнуть розглядати новий законопроєкт.
Наша влада порушує права людини, незважаючи на закони. І знають, що більшість це проковтне.
Сьогодні вони це роблять з інвалідами, а завтра - доберуться і до вас!
олена олена• 01 января 2024
Ответ дляМиссКаприз

Ок, Ви знаєте скільки чоловіків з липовими довідками? Як їх викрити? Які пропонуєте механізми?
До мене добиратися не треба, я нікуди не ховаюся
Natal_ka91• 01 января 2024
Ответ дляРадостина
С третьей группой, хорошо справляются с тарелкой супа. Смогут и на фронте быть пригодными
Ви теж цілком можете пригодитися на фронті
Natal_ka91• 01 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Весь тикток завален плачущими инвалидами и многодетными - ущемляют их права. А то, что остальные два года вот так ущемлены их не волновало
Та толку, багатодітні підуть в тцк і отримають свою довідку. Чим вони кращі за інваліда (тут я маю на увазі дійсно такого, а не куплену довідку) що має право на відстрочку і виїзд - це вже питання
МилкиМой• 01 января 2024
Ответ дляМиссКаприз

И что вы предлагаете?
МиссКаприз• 01 января 2024
Ответ дляолена олена
Дуже просто. Спочатку відсіяти всіх інвалідів, які були інвалідами до настання 24.02.2022 року, це буде левова частина чоловіків.
Всі інваліди (за мінусом невеликого %, хто отримав групу пожиттєво) щороку мають переоформлювати групу інвалідності. І якщо у 2022 та на початку 23 купити інвалідність було можливо, то наразі (з вересня) вас не направлять навіть на МСЕК без довідки з воєнкомату. Так що несправжні інваліди без воєнкомату нічого зараз не зможуть переоформити.
МиссКаприз• 01 января 2024
Ответ дляМилкиМой
И что вы предлагаете?
Ми з вами спілкуємося у темі, де пропонують підписати петицію. А на автора накинулися та і більшість в цій темі нічим не різняться від німецьких фашистів, які вважали, що інвалідів та хворих людей потрібно вбити. Заклик відправити інвалідів на війну - це дно!
олена олена• 01 января 2024
Ответ дляМиссКаприз
Хто до такого закликає в цій темі?
Тут мова про те, що інваліди були інвалідами і до сьогодні. І жили вдома, нікуди не їхали ( хоча могли) . І далі так само будуть жити. В чому їх біда?
У мене тато інвалід, у нього немає частини черепа після травми. Нікуди не їде, на кордоні не стоїть. Завжди може підтвердити свій діагноз. Для чого йому ця петиція?
МиссКаприз• 01 января 2024
Ответ дляолена олена
Хто до такого закликає в цій темі?
Я і декілька людей вище вам вже 1000 раз відповіли на це запитання, вас що заклинило?
Біда в тому, що раніше люди з 3 групою інвалідності не підлягали мобілізації. Ті, хто купив довідки, у 80% вже давним-давно покинули країну. Ті, що не купували, залишалися в країні і працювали. А наразі влада ставить їх в таке становище, що вони вимушені виїжджати, тому що на війні інвалід загине в перші ж дні. Якщо вам це не зрозуміло і ви не стикалися з ВЛК, яка справжніх інвалідів визнає придатними (навіть без кінцівки, наприклад), то що ви мені намагайтесь довести?
олена олена• 01 января 2024
Ответ дляМиссКаприз
Де написано, що інвалідів мобілізують? Покажіть. Тепер інваліди 3 групи підлягають мобілізації?? Це вас заклинило. В сімʼї з ВЛК довелося стикнутися, ніяких жахливих історій розказати не можу
МиссКаприз• 01 января 2024
Ответ дляолена олена
Хто до такого закликає в цій темі?
Для того, щоб підтвердити свій діагноз, вашому татові (якщо йому звісно ще не 65 років), потрібно наразі йти до воєнкомату і проходити ВЛК і тільки потім вони вам дають довідку, яка дозволяє лікарю посилати вашого тата на МСЕК для підтвердження інвалідності. Із останніх історій - людина з інвалідністю (не має частину ступні) пішла, ВЛК її визнає придатною. Людина не встигає пройти МСЕК (інвалідність до 10.10 - 11.10 людину визивають до воєнкомату) і її мобілізують. Тому що інвалідність в нього закінчилась на момент повістки. Я дуже рада, що ви не стикалися.
олена олена• 01 января 2024
Ответ дляМиссКаприз
Призивають до 60 років. Буде потрібно - піде і підтвердить. Їхати нікуди не планував і не планує.
Ще раз попрошу дати посилання на закон чи хоча б проект, де написано, що інвалідів 3 групи будуть призивати.
Те, що Ви пишете, це одиничні якісь дивні випадки. Це не масове явище мобілізації інвалідів
МиссКаприз• 01 января 2024
Ответ дляолена олена
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо
удосконалення окремих питань мобілізації, військового обліку та проходження військової служби. Стаття 23. Ознайомлюйтесь. На голосуванні буде 10 січня. І поки не проголосували, люди намагаються привернути увагу про порушення Конституції і інших законів і конвенцій.
олена олена• 01 января 2024
Ответ дляМиссКаприз
ЗАКОН УКРАЇНИ
Ознайомилася. Нема про мобілізацію інвалідів.
І ще раз перечитайте автора теми. У батька пожиттєва група(!), але чомусь її дуже потрібна ця безтолкова петиція, яка не несе ніякого змісту
МиссКаприз• 01 января 2024
Ответ дляолена олена
В сенсі немає? Я вам навіть статтю написала.
Порівняльна таблиця (було-стало). Було - інваліди (без уточнення групи), стало - інваліди 1 і 2 групи!
МиссКаприз• 01 января 2024