Ноу коммент• 05 января 2024
ви знаєте англійську? хоча б на розмовному рівні.
я особисто хочу вивчити англійську аби матюкатись англійською коли мені захочеться, бо думаю що більшість не володіє все таки нею у нас.
Результат:
вже голосів:
76 (64.96%)
так
32 (27.35%)
ні
9 (7.69%)
результат
Галябалована• 05 января 2024
Для того чтобы матюкаться, долго учиться не прийдется. В английском все вокруг fuck крутится. Особо не разгонишься)
Ноу коммент
• 05 января 2024
Ответ дляГалябалована
ооооот блін
Железобетон• 05 января 2024
Ответ дляГалябалована
Не согласна...
Там на много шире список часто употребляемого)
Борисфенка• 05 января 2024
Ответ дляГалябалована
Навчання можна вважати завершеним
Парасюха• 05 января 2024
Ответ дляГалябалована
Куди більше різноманіття там.
Галябалована• 05 января 2024
Ответ дляПарасюха
Куди більше різноманіття там.
По сравнению с русским матом ни о чем.
Парасюха• 05 января 2024
Ответ дляГалябалована
По сравнению с русским матом ни о чем.
Пфф... можна так само написати, що крутиться навколо 4х слів: х***, п**, бл***, е*****
Пліснявілий сир• 05 января 2024
Объясниться очень просто смогу, процентов 60-70 пойму от собеседника. Но не более
Тоска в носках• 05 января 2024
Ага кто думает знает Английский, приедьте в Англию , и вы поймете , что не знаете.
Галябалована• 05 января 2024
Ответ дляПарасюха
Куди більше різноманіття там.
Я сужу по тому, что употребляют люди, которых я слышу. Fucking, fuck off это основа основ у них)
Ноу коммент
• 05 января 2024
Ответ дляТоска в носках
чому це не знаю, от хоча б взяти серіали дивитись англійською, ті ж самі ’Друзі’ - вони говорять як в житті
Ноу коммент
• 05 января 2024
Ответ дляГалябалована
ви не заглиблювались глибше?)
Тоска в носках• 05 января 2024
Ответ дляНоу коммент
Американский английский это
Галябалована• 05 января 2024
Ответ дляНоу коммент
ви не заглиблювались глибше?)
Если бы они что то еще употребляли, может и углубилась бы. Но это все. Остальные ругательные слова на мат не тянут.
Ноу коммент
• 05 января 2024
Ответ дляLikiya
I´m listening to Harry Potter in original now and understand everything.
оh....it’s fine!!!
В моїй хаті моя правда• 05 января 2024
Ответ дляГалябалована
Не обов’язково. Є і без цього слова. Воно часто як прикметник f**ing виступає, як і у нас можна сказати їб*ча і ще якийсь мат до купи додати. А можна тільки сам мат, без прикметника, sh*t наприклад)
Можна і ціле речення скласти без єдиного культурного слова)
Хоча з іншого боку так, f*ck - замість тисячі слів😆
Джонсонюк• 05 января 2024
Ответ дляLikiya
Good work
Ноу коммент
• 05 января 2024
Ответ дляДжонсонюк
Вивчіть українську лайку
Буде вишукано))
ахаххаха вперемішку молоти, от оточуючі будуть в шоковані
Ноу коммент
• 05 января 2024
Ответ дляТоска в носках
Американский английский это
з британським різниця у вимові..взагалі вони так гундосять що не розбереш знепривички
Ноу коммент
• 05 января 2024
Ответ дляГалябалована
ну ладно, вони теж підійдуть. головне душу відвести
Эта_Шикарна)• 05 января 2024
Ответ дляLikiya
’Now’ is useless in that sentence. You have used ’I am listening...´, it is enough to show present continuous time.
Тролю як можу• 05 января 2024
Да. Благодаря своему упорству и классному преподу. Сейчас С1, но всё самое интересное ещё только начинается)