Ноу коммент• 05 января 2024
ви знаєте англійську? хоча б на розмовному рівні.
я особисто хочу вивчити англійську аби матюкатись англійською коли мені захочеться, бо думаю що більшість не володіє все таки нею у нас.
Результат:
вже голосів:
76 (64.96%)
так
32 (27.35%)
ні
9 (7.69%)
результат
Ноу коммент
• 05 января 2024
Ответ дляТролю як можу
Да. Благодаря своему упорству и классному преподу. Сейчас С1, но всё самое интересное ещё только начинается)
як ви думаєте, якщо читати книги англійською - вдасться вивчити мову? там багато повторюваних слів..і можна озвучку вмикати (в додатку) аби повторювати як воно правильно вимовляється. так цікавіше, аніж зубрити просто стовпчики рандомних слів. і переклад є відразу
Тролю як можу• 05 января 2024
Ответ дляНоу коммент
Хуже не будет, но глубоки знаний грамматики и понимания «механики» языка это не даст
Ноу коммент
• 05 января 2024
Ответ дляТролю як можу
головне - говорити і розуміти. я і української не маю глибоких знань граматики і розуміння механіки
Карпатський грибар• 05 января 2024
Ответ дляLikiya
I´m listening to Harry Potter in original now and understand everything.
Не думайте, що мова професійного диктора та мова сучасної Елізи Дулітл однакові.
Тролю як можу• 05 января 2024
Ответ дляНоу коммент
Дело Ваше) Говорить тоже можно, мягко говоря, по-разному.
Тролю як можу• 05 января 2024
Ответ дляbigsmail
Плиз, дайте контакты классного препода
Хорошо, напишу в лс
В моїй хаті моя правда• 06 января 2024
Ответ дляНоу коммент
поки ні(
О, знайшла для вас відео, там Віра Фарміга: