Шановне панство,я сьогодні вийшов на вулицю зранку і 5 хвилин спілкувався по телефону.Було враження,що відморозив пальці.А в вас,як сьогодні було?
Молчалка• 08 января 2024
Я взагалі взимку мало буваю на вулиці, бо дуже мерзну. А в таку погоду без крайньої необхідності, не виходжу навіть в магазин під домом
Вся така шо куди там• 08 января 2024
Нормальна погода для січня. А то звикли, блін, до калюж по коліно і ниють взимку
Сусановна• 08 января 2024
Ходили на заняття з сином 2.2 роки, мороз сильно не відчувається, вітру в нас немає.
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Головне, щоб перчик не відморозив
В мене термо штанішки під теплими зимовими штанами,мій перчик,гарно захований та знаходиться в беспечному та теплому місці.
Флюорография гуся• 08 января 2024
Илюха, то Ви сюди Певно з Афрiки приiхали? До 2000х бывало и более -20.
Чумацький Шлях• 08 января 2024
- 15 это очень холодно? Ой, да ладно. Я прекрасно помню свою школу и студенчество. Было -25 и -30. Поэтому это средняя температура для зимы
Ответ дляТигрЛьвович
бережи себе, Iллюхо
Та дай подихати нормально.
Чумацький Шлях• 08 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Я была беременна в 2006 году, в Харькове было -33 зимой, прекрасно помню
Срочнокпсихологу• 08 января 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Головне, щоб перчик не відморозив
тоже так подумала
Флюорография гуся• 08 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Ну ось! А то бедный Иллюха.
Чумацький Шлях• 08 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Ну ось! А то бедный Иллюха.
Та страшное дело ))
Ответ дляСрочнокпсихологу
тоже так подумала
Дивно що ви думаєте про мій перчик.Але це мене тішить.
Флюорография гуся• 08 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Нічого,з середи потепління.
Так так, а до середи цюцюрину не розкутуйте.
ТигрЛьвович• 08 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
да, в начале февраля Алчевск случился
Ответ дляФлюорография гуся
Мені завжди здавалося,що чим більше на вулиці мороз тим більше люди думають про секс.
Не будь КакСвета• 08 января 2024
Поки розчистила авто, то стало навіть спекотно.
Беріть лопату в руки, а не телефон)
Анонім Секретар• 08 января 2024
Ответ дляРазгуляшка
Зима, ні?
В январе? Никогда такого не было!
ТигрЛьвович• 08 января 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Беріть лопату в руки, а не телефон)
може у нього телефон як лопата
Чумацький Шлях• 08 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
да, в начале февраля Алчевск случился
Это вы о чем?
Ухахайкина• 08 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Это вы о чем?
Вы видимо не в курсе. Авария была на теплосетях. Город в морозы остался без отопления. Трандец там был