L-i-s-a-92af• 08 января 2024

Аукціон з бойовим льотчиком

https://www.instagram.com/p/C12N99KIrNW/?igsh=

Аукціон з бойовим льотчиком

Унікальна можливість володіти футболкою збірної України, підписаною особисто видатним льотчиком Ростиславом Лазаренко « ГРІМ »

Ця унікальна річь може бути в твоїй колекції, яка несе частинку нашої авіації Номер - 21 приховує за собою захоплюючі історії

Під час нещодавніх атак, згоріли автівки 299 бригади штурмової авіації, які приймали участь в організації підготовки і виконання бойових завдань.

@craf_ua відкрили величезний збір на допомогу нашій авіації, всі виручені кошти будуть відправлені їм на банку

Мінімальна ставка 1000 грн (30$) Мінімальний крок 500 грн (15$) Аукціон триватиме до 10 січня (середа) 2024 року і завершиться о 21:00.

Після останньої ставки має минути 20 хвилин до

завершення аукціону.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ
автор L-i-s-a-92af • 08 января 2024
Тут тема про Героя України Ростислава Лазаренко,який в свої 28 років має більше бойових вильотів,чим наш знаменитий Герой часів 2 світової Кожедуб
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3462101
marata• 08 января 2024
Згоріли автівки 299 бригади, а не 299 автівок
Anicha• 08 января 2024
В заголовку - Згоріли 299 автівок бойових льотчиків
В тексті - згоріли автівки 299 бригади штурмової авіації

Так скільки автівок, авторе?
Мария-a546• 08 января 2024
Вы манипулятор , автор! Когда все начинается со лжи, то доверия уже нет.
TaFo• 08 января 2024
одну меня смущает минимальная ставка?
автор L-i-s-a-92af • 08 января 2024
Ответ дляAnicha

Так скільки автівок, авторе?
Так,можливо,неуважно прочитала.Немає функції редагування назви теми,нажаль.
А має принципове значення їх кількість?
natuniya• 08 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
А має принципове значення їх кількість?
Згоріло умовно 5 автівок, і згоріло 299 автівок, взагалі не принципово
Anicha• 08 января 2024
Ответ дляTaFo
одну меня смущает минимальная ставка?
Норм. Тому що це аукціон.
Але будь-яку комфортну суму можна перерахувати хлопцям на монобанкі.
Збір на авто проводять і самі військові з цієї бригади і волонтери.
автор L-i-s-a-92af • 08 января 2024
Ответ дляTaFo
одну меня смущает минимальная ставка?
Можна просто допомогти хлопцям на авто БУДЬ-ЯКОЮ сумою,якщо вам не принципово мати цю футболку
https://www.instagram.com/thunder__ua?igsh=

Посилання на збір є в шапці профіля автора
lilu1990• 08 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
А має принципове значення їх кількість?
А я думаю - так чітко 299 автівок згоріли. Дивно
автор L-i-s-a-92af • 08 января 2024
Ответ дляnatuniya
І це ті самі порадниці,які сидять в хвилювалках і моляться на ппо
Inna_ya_krasivaya• 08 января 2024
Ответ дляTaFo
одну меня смущает минимальная ставка?
да, одну вас
это память и человеческие жизни. такое не может стоить дешево и ставка не может быть маленькой, не принижайте жизни летчиков и геров.
автор L-i-s-a-92af • 08 января 2024
Ответ дляmarata
Так,як можна виправити назву теми?
marata• 08 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так,як можна виправити назву теми?
Адміни можуть виправити
автор L-i-s-a-92af • 08 января 2024
Ответ дляmarata
Адміни можуть виправити
Я не бачу кнопки,щоб попросити змінити назву на ’згоріли автівки 299 бригади бойових льотчиків’
автор L-i-s-a-92af • 08 января 2024
Ответ дляМария-a546
Вікіпедії довіряєте?

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Лазаренко_Ростисла...

Ростислав Павлович Лазаренко (позивний «Грім»; нар. 18 червня 1994, м. Умань, Черкаська область) — український військовий льотчик-штурмовик, підполковник Повітряних сил Збройних сил України, учасник російсько-української війни. Кавалер Хреста бойових заслуг (2022), повний лицар ордена Богдана Хмельницького (2022), кавалер ордена «За мужність» III ступеня (2023). Герой України (2023)
Говорилка• 08 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
удалите тему и создайте заново
автор L-i-s-a-92af • 08 января 2024
Ответ дляГоворилка
удалите тему и создайте заново
Дякую адмінам,що виправили назву теми.
Вибачаюсь перед усіма тендітними порадницями,у кого моє повідмлення викликало ’ розчарування’ і ’ недовіру’ до ЗСУ.
Вони продовжують тримати небо над кожним з нас,попри всі тони бруду і сумнівів,що тут пишуть щодо них щодня.