Atlantis_gate• 11 января 2024
На въезде в Киев даже у женщин на блокпостах проверяют доки. Имеют ли право?
Имеют ли право на сегодняшний день проверять у женщин документы на блокпостах?
Ответ дляPiracanta
А кто проверяет? Полиция?
Военные на блокпостах
Nathalie27• 11 января 2024
Ответ дляAtlantis_gate
Военные на блокпостах
Можете не давати свої документи і собачитися, якщо Вам так принципово
lady.dziu2011• 11 января 2024
Ответ дляAtlantis_gate
Военные на блокпостах
Право проверить документы есть только у полиции и органов ВСУ, но не ТЦК, ни полномочий , ни прав на проведение проверок у них нет, чтобы они не говорили
Карамелінка• 11 января 2024
В Запорожье при выходе и входе в ж/д вокзал все время проверяют и доки, и телефон, и фото делают.
justanicon• 11 января 2024
А что вас смущает? В Харькове на въезде в город тоже проверяют документы у всех.
блокпост - посилений контрольно-пропускний пункт, який за рішенням військового командування тимчасово встановлюється на вході/виході (в’їзді/виїзді) на територію/з території, де введено воєнний стан і встановлено особливий режим (за винятком державного кордону), на якому облаштовуються місця для перевірки осіб, транспортних засобів, багажу та вантажів, позиції вогневих засобів та бойової техніки, місця для відпочинку та забезпечення життєдіяльності особового складу, який виконує завдання на такому пункті, до складу якого можуть входити службові особи військових формувань та правоохоронних органів, які відповідно до закону залучені до здійснення заходів правового режиму воєнного стану; 20. Заходи з контролю в’їзду/виїзду включають:
1) на блокпостах:
перевірку документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи;
перевірку документів, необхідних для здійснення перевезення вантажу (документів на транспортний засіб, документів на вантаж, дорожнього листа тощо);
проведення огляду транспортного засобу та вантажу (товару) щодо відповідності документам на вантаж (товар);
затримання осіб, транспортних засобів, вантажу (товару), проведення їх огляду та передачу їх уповноваженим представникам правоохоронних органів;
тимчасове обмеження (заборону) руху транспортних засобів та осіб
1) на блокпостах:
L-i-s-a-92af• 11 января 2024
А что так обеспокоило автора?
Может одна из этих?
*СБУ затримала російську агентку, яка щодня проїжджала до 100 км, щоб виявити позиції ЗСУ поблизу Авдіївки та Мар’їнки*
Контррозвідка Служби безпеки викрила ще одну агентку фсб, яка розвідувала дислокацію та переміщення Сил оборони на Донеччині.
У зоні особливої уваги фігурантки були місця базування підрозділів ЗСУ, які залучені до бойових операцій на Авдіївському та Мар’їнському напрямках.
Для збору розвідінформації вона самостійно об’їжджала населенні пункти в районах Курахового, Мирнограда, Селідового, Новогродівки та Михайлівки.
Для виявлення та фіксації позицій українських військ зловмисниця могла проїхати громадським транспортом до 100 км поблизу передової за день.
Співробітники СБУ своєчасно викрили російську агентку, задокументували її злочинні дії і затримали у власному помешканні. У неї вилучено мобільний телефон, який зловмисниця використовувала для листування з фсб та фіксації українських об’єктів.
Может одна из этих?
L-i-s-a-92af• 11 января 2024
Ответ дляE-ducate
І цікаво, що ніхто проти не був
Сейчас тоже никто не против,кроме агентов фсб и рвшистских троллей в сети
L-i-s-a-92af• 11 января 2024
Ответ дляMandarinaS
И правильно
Девочки всем спасибо за ответы! Можно больше не отвечать, а то тему не закроешь.