Пані з калабані• 12 января 2024
5 роддом Киев как там стационар?
Девочки,кто лежал уже на сроке 30 недель + как там стационар?И выпускают ли на улицу?
ЛюбимаЯНЬ• 12 января 2024
Там не лежала,але спостерігася і народжувала. Бачила, що дівчата без проблем виходили. І по місцевим магазинам вагітні в халатах часто розгулюють.
ЧупакабраЗеБест• 12 января 2024
до родов шариться можно сколько влезет, хоть в новус, хоть в мак, хоть в холле сидеть с мужем по 6 часов.
после родов нет.
условия супер - евро ремонт.
после родов нет.
условия супер - евро ремонт.
Почемучечка• 12 января 2024
В лютому 2022 перед пологами за пару днів не випускали на вулицю, навіть з поверху косо випускали. З чоловіком на першому поверсі зустрічалася таємно. Не знаю як там зараз.
Пані з калабані
• 12 января 2024
Ответ дляПочемучечка
Як Ваші враження?
Почемучечка• 12 января 2024
Ответ дляПані з калабані
Як Ваші враження?
Я тоді вже третій раз народжувала. Величезний плюс, що усе безкоштовно - узі, аналізи.ю, персонал гарний. Платила тільки за обраного лікаря.