Сиамская сороконожка• 12 января 2024
Имплантация эмбриона
Через сколько дней после овуляции ?
ИМХОля• 12 января 2024
Ответ дляВічний двигун
в течении 10 дней
І де ж ото він, бідний, протягом 10 днів бовтається?
Автор, день-два.
Б´ю байдики• 12 января 2024
Ответ дляИМХОля
Автор, день-два.
Ещё 3-4 дня идёт по трубе плюс пару дней на имплантацию- получается около 6 дней. Важно в эти дни не пить лекарств которые снизят сокращения труб - не помню какие то ли Ношпа то ли ибупрофен.
ИМХОля• 12 января 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Яка ще труба? Ембріон готовий переносять в матку, навіщо йому труби? Його посадили в ендометрій, де він найчастіше і прижився і вже дня з 3-4 починає продукувати ХГл.
Б´ю байдики• 12 января 2024
Ответ дляИМХОля
А чего Вы так уверены, что вопрос про Эко- я вообще про обычное оплодотворение написала.
ИМХОля• 12 января 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Тому що при природньому зачатті люди зазвичай питають про час від овуляції. Якщо питають про імплантацію саме ембріона - мова про ЕКЗ.
Втім, можете уточнити в автора)
Проня_Прокоповна• 12 января 2024
5-12 день після овуляції. В кого як. В останню вагітність в мене була імплантація на 11 дпо, це ніби вважається вже пізня.
Б´ю байдики• 12 января 2024
Ответ дляИМХОля
Втім, можете уточнити в автора)
Так автор и спросила имплантация эмбриона после овуляции- посмотрите внимательно
НичеНипанимаю• 13 января 2024
Ответ дляИМХОля
Втім, можете уточнити в автора)
Ужас какая вы тошная. Ни слова про эко не было и девушка ответила совершенно правильно