Кнопкотиць• 13 января 2024
Температура и сопли зеленые
У ребенка уже 4 дня температура, до 38,4 максимум поднималась вчера вечером. Температуру сбиваю где-то раз в 10-12 часов( то есть не сильно прет) Зеленоватые сопли, сморкается раз в час где-то, но ничего не не беспокоит, голова не болит, горло не красное, говорит что если бы не мерили, она бы и не подумала что есть.
Это гайморит? И когда бить тревогу?
К врачу только в понедельник
Это гайморит? И когда бить тревогу?
К врачу только в понедельник
СкрипяСердцем• 13 января 2024
А навіщо збивати температуру до 38.5, якщо дитина її і не відчуввє? Ви самі ж природню боротьбу організму нищите. А потім питання від чого ускладнення.
Температура - мощний природній захист. Оиганізм він же ідеальний, сам здатен себе лікувати, а ви берете і тупо заважаєте.
Навіть 39 не треба збивати, якщо дитина активна, скаче, п´є, їсть
СкрипяСердцем• 13 января 2024
І з чого ви взяли, що гайморіт як зелені соплі?
Звичайний вірусняк у дитини.
120-120-120 (не худею)• 13 января 2024
звичайний вірус. при гаймориті болить обличчя (фронтальна частина), очі, голова. при гаймориті якщо не помиляюсь то й соплі не дуже відшморкуються, бо сидять в гайморових пазухах.
ну і гайморит за 4 дні не зʼявляється, це має бути таке не вилікуване грві шоб дало ускладнення у вигляді гаймориту
промивайте носа гарно, рясне пиття.
Твердая валюта• 13 января 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Звичайний вірусняк у дитини.
Ні зелені соплі то вже бактерія
СкрипяСердцем• 13 января 2024
Ответ дляТвердая валюта
Ні зелені соплі то вже бактерія
Типове ’ заблуждение’
Зелені стплі прекрасно лікує синупрет
Кнопкотиць
• 13 января 2024
Ответ дляДивне створіння
Добре промивайте ніс, багато пити.
Да, вымываю целую моно дозу Хьюмера и потом еще каплями закапываю
Кнопкотиць
• 13 января 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Я сбивала за все время 3 раза, перед сном, потому что бы ночью не набежала и я не проспала
А так да, стараюсь не сбивать ниже 38,5
Кнопкотиць
• 13 января 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Звичайний вірусняк у дитини.
Просто в доме 7 человек из которых 4 детей и никто ре болеет. И вряд ли вирус, ребенок последнюю неделю никуда вообще не выходил, дома учится
Кнопкотиць
• 13 января 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
промивайте носа гарно, рясне пиття.
Спасибо большое, может правда вирус.
А антибиотики не стоит пить?
Кнопкотиць
• 13 января 2024
Ответ дляТвердая валюта
Ні зелені соплі то вже бактерія
Антибиотик?
Кнопкотиць
• 13 января 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Типове ’ заблуждение’
Зелені стплі прекрасно лікує синупрет
Надо будет купить, спасибо
Кнопкотиць
• 13 января 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Типове ’ заблуждение’
Зелені стплі прекрасно лікує синупрет
А если гайморит, то антибиотик? И какой?
120-120-120 (не худею)• 13 января 2024
Ответ дляКнопкотиць
Спасибо большое, может правда вирус.
А антибиотики не стоит пить?
без аналізу крові звісно ні
Кнопкотиць
• 13 января 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
без аналізу крові звісно ні
Завтра сделаем
Кнопкотиць
• 13 января 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
без аналізу крові звісно ні
А если гайморит, то что покажет анализ крови, бактериальную инфекцию?
120-120-120 (не худею)• 13 января 2024
Ответ дляКнопкотиць
так, лейкоцити будуть підвищені. чого ви так на тому гаймориті зациклені?
якщо у лікаря буде підозра на гайморит по сукупності симптомів, яких схоже і немає, то має направити на знімок гайморових пазух.
не забивайте собі голову, промивайте носа і давайте багато пити. здасте кров і буде зрозуміла картина
Суцільна зрада• 13 января 2024
В сина був вірусний синусит (запалення всіх пазух навколо носа). Зелені соплі почалися одразу з появою симптомів хвороби і температурою. Потім ще заклало вухо. Лікували довго, антибіотиком, який призначив лор на основі рентгену і аналізу крові. Хай обов‘язково подивиться лор.
Правильно_Валерчик• 13 января 2024
Ответ дляКнопкотиць
Ещё с реактивный белок сдайте. И у меня нашли гайморит при отсутствии характерных симптомов. Анализы были плохие и температура
Кнопкотиць
• 13 января 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
А голова болела, когда вниз опускали ее?
Вот ребенок говоритс что болит чуть когда голову опускает-поднимает
Правильно_Валерчик• 13 января 2024
Ответ дляКнопкотиць
Я не проверяла, извините. Сомневаетесь - анализы и к лору
СкрипяСердцем• 13 января 2024
Ответ дляКнопкотиць
Ну це тільки лікар вже