18 января в 10:13

Хто такі "волонтери" ?

Я завжди думала, що волонтери це люди, які у свій вільний час безкоштовно роблять якісь добрі справи.
Роблять якусь роботу, збирають гроші, але ключове - роблять це безкоштовно.

Але зараз стикаюсь з тим, що люди роблять якусь роботу, як свою основну, (маю на увазі приділяють ій багато часу) , отримують за це гроші, тобто зарплатню і чомусь називають себе волонтерами.

Чи це так і має бути?
Тобто, волонтер працює за гроші. І я неправильно розумію саме поняття.
Тоді, чого це волонтерство, а не просто робота...?
3 18
алергирина 18 января в 10:14
Раніше волонтери дійсно то був порив душі. Тепер це бариги звичайні
7 18 1
РойЛеля 18 января в 10:17
Справжній волонтер, наприклад, Андрій Боксер з Херсону. Тупо коклав своє життя на допомогу людям там. Недавно потрапив в ДТП на старенькій машині, яка возила його по волонтерським справам. Люди готові були купити йрму нову машину, але він відмовився.

Нажаль, тема волонтерства стала прибутковою.
Я за те, щоб і волонтери мали якусь оплату, коли вони на регулярній основі витрачають свій час замість ходити на ртботу.
Але вче перевернулось з ніг на голову. Жадібність і дикість.
Соромно часто
Barkas 18 января в 10:17
Поняття ’ волонтер’ означає, що це доброволець. Той, хто сам викликався чимось займатися. За законом волонтери можуть певну частку від зборів, не пам´ятаю, яку саме, залишати собі. Багато волонтерів добре піджило за час війни, починаючи з 2014 року. Знаю місцеву волонтерку, на яку відкрито справу за привласнення чужого житла незаконним шляхом.
Rtyu-92ee 18 января в 10:18
Согласна, может не все такие, но такие волонтёры есть, искали машину для части, сказали волонтёр возит из-за ЕС позвонили сказал 500 € за привоз авто , мы согласились потом звонит говорит 700 €, трудности какие-то были
алергирина 18 января в 10:19
Волонтерила раніше за покликом. Коли тепер почала, то побачила шакалів, які пруться до влади, одежа, машини, ресторани, все дороге. Із злиднів. Тому плюнула 3 рази і перехрестилась. Мало відданих, свої інтереси і нажива на першому місці.
2 3
автор Natka A. 18 января в 10:21
Ответ дляRtyu-92ee
Согласна, может не все такие, но такие волонтёры есть, искали машину для части, сказали волонтёр возит из-за ЕС позвонили сказал 500 € за привоз авто , мы согласились потом звонит говорит 700 €, трудности какие-то были
От я теж знаю людину, яка вивозить людей.
Справа потрібна і небезпечна.
Він зве себе волонтером, але отримує гроші за свою роботу. Я не кажу, що це погоно! В жодному разі! Але тоді, в моєму розумінні, це зветься робота. Ось така робота: допомога людям у виїзді з небезпечних регіонів.
2 8
Witty 18 января в 10:21
Ответ дляRtyu-92ee
Согласна, может не все такие, но такие волонтёры есть, искали машину для части, сказали волонтёр возит из-за ЕС позвонили сказал 500 € за привоз авто , мы согласились потом звонит говорит 700 €, трудности какие-то были
Вот мне интересно, каким образом это все происходит. Знаю, что из европы часто едут машины бесплатно. Может, типа человек получает от части заказ и ищет там уже организацию, которая таким занимается? 🤔
Witty 18 января в 10:23
Ответ дляалергирина
Волонтерила раніше за покликом. Коли тепер почала, то побачила шакалів, які пруться до влади, одежа, машини, ресторани, все дороге. Із злиднів. Тому плюнула 3 рази і перехрестилась. Мало відданих, свої інтереси і нажива на першому місці.
А хлопці в окопах сидять мерзнуть. Ви ж розумієте, що це не тим у ресторанах ви допомагали, напевне
иркин 18 января в 10:24
У мене серед знайомих жодна людина за своє волонтерство не отримує гроші, і я також.
7 1
алергирина 18 января в 10:24
В Європі волонтери, це саме самопожертва, без корисність у ущерб собі, у нас нажива на біді
Rtyu-92ee 18 января в 10:25
Ответ дляWitty
Вот мне интересно, каким образом это все происходит. Знаю, что из европы часто едут машины бесплатно. Может, типа человек получает от части заказ и ищет там уже организацию, которая таким занимается? 🤔
В части не хотят оформлять на себя , вернее на часть, мы завозили на военнослужащего, а кто возит искали здесь в Украине
иркин 18 января в 10:25
Ответ дляNatka A.
От я теж знаю людину, яка вивозить людей.
Справа потрібна і небезпечна.
Він зве себе волонтером, але отримує гроші за свою роботу. Я не кажу, що це погоно! В жодному разі! Але тоді, в моєму розумінні, це зветься робота. Ось така робота: допомога людям у виїзді з небезпечних регіонів.
А ви впевнені, що отримує? Наприклад, волонтер моде просити гроші на бензин, але його час і експлуатація машини, наприклад, - це його добровільний внесок.
алергирина 18 января в 10:26
Ответ дляиркин
У мене серед знайомих жодна людина за своє волонтерство не отримує гроші, і я також.
Ой, маєте ви якісь коврижки, не треба. Гуманітарка додому, дерибан донатів. Вас просто не пустять волонтерити, ви конкурент
4 8
Rtyu-92ee 18 января в 10:28
Ответ дляалергирина
Ой, маєте ви якісь коврижки, не треба. Гуманітарка додому, дерибан донатів. Вас просто не пустять волонтерити, ви конкурент
У меня дочка работает в госпитале волонтером, ничего не имеет, бесплатно работает по понедельникам
8 1
автор Natka A. 18 января в 10:29
Ответ дляиркин
А ви впевнені, що отримує? Наприклад, волонтер моде просити гроші на бензин, але його час і експлуатація машини, наприклад, - це його добровільний внесок.
Упевнена!
Він так і, каже: ’я займаюсь цим весь свій час. Я ж маю на щось жити’
Я не проти!
Просто не розумію, чим це відрізняється від роботи.
4 1
иркин 18 января в 10:29
Ответ дляалергирина
Ой, маєте ви якісь коврижки, не треба. Гуманітарка додому, дерибан донатів. Вас просто не пустять волонтерити, ви конкурент
:) я на такі дешеві провокації не ведуся
1 8
иркин 18 января в 10:30
Ответ дляNatka A.
Упевнена!
Він так і, каже: ’я займаюсь цим весь свій час. Я ж маю на щось жити’
Я не проти!
Просто не розумію, чим це відрізняється від роботи.
Тоді це дійсно нечесно називати себе волонтером.
Witty 18 января в 10:33
Ответ дляRtyu-92ee
В части не хотят оформлять на себя , вернее на часть, мы завозили на военнослужащего, а кто возит искали здесь в Украине
Я просто с другого конца этой цепочки, потому интересно, как происходит. Отсюда-то выглядит просто: взяли машину, переоформили на волонтерскую организацию, с этими доками через границу, там ее передали военному. А как все эти процессы работают в Украине хз. Ведь не с потолка те военные взялись
алергирина 18 января в 10:33
Ответ дляиркин
:) я на такі дешеві провокації не ведуся
Це добре. Дивлюсь на сусідів волонтерів, їх життя просто кардинально змінилось, матеріальне становище прям підскочило. Жили собі такі маргінальчики, а тепер волонтери які ресторанну їжу щодня додому замовляють. За який шиш, за наш з вами
1 2 1
Witty 18 января в 10:34
Ответ дляиркин
Тоді це дійсно нечесно називати себе волонтером.
Ну нема ж такої роботи офіційної: вивозити людей. Тобто сам взявся. Але з цього і живе
чаревна 18 января в 10:36
Ответ дляалергирина
Раніше волонтери дійсно то був порив душі. Тепер це бариги звичайні
Это вы о ком то конкретно или обо всех?
Rtyu-92ee 18 января в 10:36
Ответ дляWitty
Я просто с другого конца этой цепочки, потому интересно, как происходит. Отсюда-то выглядит просто: взяли машину, переоформили на волонтерскую организацию, с этими доками через границу, там ее передали военному. А как все эти процессы работают в Украине хз. Ведь не с потолка те военные взялись
Не обязательно волонтёрскую организацию искать, можно взять документ от части что нуждается в машине, потом привозишь на границу оформляешь на какую часть поедет авто, и потом эта машина едет в часть, там они её обклеивают и ставят военные номера
Witty 18 января в 10:38
Ответ дляRtyu-92ee
Не обязательно волонтёрскую организацию искать, можно взять документ от части что нуждается в машине, потом привозишь на границу оформляешь на какую часть поедет авто, и потом эта машина едет в часть, там они её обклеивают и ставят военные номера
Так вот откуда взять эти документы из части? Думаете, что все передающие имеют контакты в всу?
Организация тут в качестве связующего звена выступает как раз
Tivoli 18 января в 10:38
если человек 24/7 занят волонтерством, то за счет чего он должен жить?

любой благотворительный фонд официально % от сборов тратит на свою деятельность
Rtyu-92ee 18 января в 10:41
Ответ дляWitty
Так вот откуда взять эти документы из части? Думаете, что все передающие имеют контакты в всу?
Организация тут в качестве связующего звена выступает как раз
У нас знакомый служит, мы через него связь держали, если есть кто служит можно у него узнать нужно ли им в часть машины или нет, если нужно он идёт к начальнику части берет эти документы потом пересылает, а дальше как писала
алергирина 18 января в 10:41
Ответ длячаревна
Это вы о ком то конкретно или обо всех?
Про більшість.
Ви вірите Притулі?який має родича з партії регіонів?
Він мені мерзенний, нема в ньому альтруїзму від слова зовсім
2 6
иркин 18 января в 10:41
Ответ дляWitty
Ну нема ж такої роботи офіційної: вивозити людей. Тобто сам взявся. Але з цього і живе
Це самозайнятість називається. А волонтерство - неоплачувана робота заради благодійності.
1 8
иркин 18 января в 10:42
Ответ дляTivoli
если человек 24/7 занят волонтерством, то за счет чего он должен жить?

любой благотворительный фонд официально % от сборов тратит на свою деятельность
Тому і благодійний фонд відрізняється від волонтерства
Tivoli 18 января в 10:45
Ответ дляиркин
Тому і благодійний фонд відрізняється від волонтерства
господи, почитать то так все завидуют волонтерам
примерно как тем, кто зарабатывает от 100 тыс грн, вечно тут вой на эту тему.
кто вам мешает стать волонтером? вот и рецепт! но нет, только выть
Ollka 18 января в 10:46
Напишу изнутри,как волонтёр.
Вообще-то это да, бесплатная помощь.

Но бывают ситуации, когда к примеру, человек помогал больным детям. Сначала немного, потом больше, и в итоге стал частью большого фонда. Все свое время посвящал фонду, потерял работу. Но кушать то ему и его детям тоже нужно.
Поэтому в фондах таким людям платят за их работу. Но это не из денег которые донаият, там другие источники есть.

В небольших волонтерках я даже не понимаю из каких денег взять- то.
Там все в ноль идёт, ещё и свои докладываешь.