Обнимашкина• 19 января 2024
Чи багато машин на дорогах в Києві о 7-8 ранку в суботу?
Власне, суть питання в назві теми.
Я вже рік за кермом, але в основному на правому березі. На лівий їздила кілька разів, чоловік сидів поруч.
Хочу сама поїхати, мені треба по справах на Лісову.
Але ніяк не можу набратися сміливості))
От думаю, в суботу зранку ж не повинно бути багато машин?
Але ніяк не можу набратися сміливості))
Налогообложу• 19 января 2024
Так зараз і в будні машин менше ніж, наприклад, мясяць тому.
Таке враження, що пішла хвиля мобілізації і багато хто відмовився від поїздок
Птица Говоруша• 19 января 2024
Ответ дляНалогообложу
Так зараз у студентів канікули.
Щира українка• 19 января 2024
машин всегда много, в выходные тоже, машин мало, когда тцкашники дороги перекрывают